Kova Burcunu Kafese Koyarsanız !!

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve imdaaat tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

  8 Nisan 2010
  Konu Sahibi : imdaaat
 1. imdaaat

  imdaaat H£r fikir içimde k£lepç£ Üye

  Katılım:
  11 Şubat 2010
  Mesajlar:
  543
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Burçları takvime göre takip edecek olursak 21 Ocak-19 Şubat tarihleri arasına denk gelen kova burcu ile başlayacağız.

  Tüm kovaların doğum gününü kutlarken bende müstesna bir yeri olan Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık'ın da doğum gününü de bu vesile ile kutlar 2010’un tüm kovalara başarı sağlık ve güzellikler getirmesini tüm kalbimle dilerim. İkizler, kova ve terazi burçlarının çift unsurlu (ateş-hava) olduğunu artık biliyoruz.

  Çift unsurlu olmanın kovaya bir sürü avantaj getirmesi yanında doğal olarak bir o kadar da dezavantaj getirmekte. Çünkü bu burçtan olanlar gökkuşağı gibidirler rengarenk ve ulaşılması zor. Onlar sevmeyi ve sevilmeyi bilmelerine rağmen sevilmeyi daha çok severler. Onlar sıkmamakta fayda var. Çünkü bir kova dilediği an gelmeli ve o istediği an gitmeli. Zeki ve hazır cevap oldukları için asla bir kovayla hitabet mücadelesine girilmemeli. Kovalar doğuştan hatiptir. Konuşmayı sever ama dinlemeyi sevmez ve bir arı gibi çiçekten çiçeğe konmayı sever.

  Özellikle bayan kovaların özgürlükleri çok önemlidir. O yüzden hakimiyet altına girmeyi pek sevmezler. Kovalar kafese girecekse bile kafesin üstü hep açık kalmalı yoksa üzülürler ve üzerler. Kalabalıklar onlar içindir. Neşeli, canlı, enerjik ve bir o kadar da yorucudurlar. Çünkü ateşin ve havanın ideal karışımı ile hayatı yaşamak onlar içindir.

  Bir kova ile birlikteyseniz korkmayın yaşlanmazsınız. Tabi o vakte kadar kovanın hızı sizi öldürmezse. Ve onlar için kurallar mümkünse çiğnemek içindir. Sevgide de mutlu ederler, siz de onları mutlu ederseniz. Aksiyon ve ikna gereken işler onlar içindir ama asla dar alanlara sokmaya çalışmayın, sığdıramazsınız. Yani yanınızda bir kova varsa korkmayın, sıkılmayacağınız kesindir.

  Bu burcun dostu koç, düşmanı akreptir. Bu burcun ünlüleri Clark Cable, George Kennedy, James Dean, John Travolta, Nastasia Kinski, Ronald Reagen, Mozarttır.

  Tüm yıllarda olduğu gibi 2010’da da mantığı ve duygusunu bağdaştırarak iş yaptıkları takdirde başarı kaçınılmazdır. 2010 un kovalara ve tüm burçlara başarı ve güzellikler getirmesi dileğiyle.....