Kova Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Yönetici Editor

Beğenildi:
    650
    Beğendikleri:
    502
    Ödül Puanları:
    113
    Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin. Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

.
    astrolog.org

2. 22 Mayıs 2009
  3. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

aynen yaa doğru...bir kişiye bağımlı olması zor haa:eek:klava: ben nası evlencem bunlaaa....

buarada sevdiğimi çok belli ettim k..ı kalktı sanırsamÇok üzgünüm çoook

4. 28 Mayıs 2009
  5. littlewise

littlewise Guest

aynen yaaa biraz fazla ilgi gösterince biyerleri kalkıyo bu kova erkeklerinin cok uyuz bi durumÇok üzgünüm çoook

6. 30 Mayıs 2009
  7. magnefic

magnefic Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı dertten müzdaribiz valla özgüveni tavan yaptı benimkininde ilgisizleşti

8. 2 Haziran 2009
  9. GuerillaTanya

GuerillaTanya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar bende kovayim sevdigim herifte kova simdi bakin size ne anlatcam yani burclara inanirim da bu kadar fazla inanmazdim ta ki üstteki yaziyi okuyana dek simdi bakin anlatim tabi dinlemek isterseniz :)

ben kan bagisinda tanistim bu cocukla...daha sonra cidden tesaduf eseri tekrar karsilastik msn,telefon felan orasini geciyorum. bu sürekli bi ilgi bi merak bi alaka ki sormayin, sürekli sorular soruyor, bana iltifatlar ediyor ama bulmaca gibi sorularla da beni kandirmaya calisiyor ama karsisinda baska bi kovanin oldugunu unutuyor tabi heehehe:)))

Tabi ben naptim biraz fazla ilgi duydum,hoslandigimi belli ettim bu bi havalandi bi havalandi patlayacak sandim havasindan...daha sonra uzaklastim...bu tekrar sorularla bana geldi...bulustuk ettik...o bulusma da yanlis anlamalar sebebiyle tartismamiz oldu...en sonunda bana dediki BEN SENI CÖZEMIYORUM...dedi ve soguduk
    :KK43:ama ben onu istiyom yaaa sanki kördügüm neyi cözemiyosaa

10. 6 Ağustos 2009
  11. kaira

kaira Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tanya beni korkutma ben de bir kovayım birisi var yeni tanıştık oda kova

12. 18 Eylül 2009
  13. Kakuleta

Kakuleta Ve güneş tekrar doğar.. Pro Üye

Beğenildi:
    748
    Beğendikleri:
    581
    Ödül Puanları:
    113
    tek kelimeyle çok zor oluyor kova insanları tanıdıklarım için söylüyorum bayanıda erkeğide zor oluyor ....zor evleniyorlar çözülmez bir bulmaca gibiler benden söylemesi:) tabi istisnalar vardır elbet...

14. 18 Eylül 2009
  15. Fountain

Fountain Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    71
    Beğendikleri:
    50
    Ödül Puanları:
    48
    benım ayrıldıgım erkek arkadasım kovaydı ıyı tanıyorum onu aılesıne fazlaca duskun szı olmasanız olur ama aılesız olmaz der ınternete cok duskun cok hazır cevap hıc bır lafın altında kalmaz yalanı sevmez

16. 18 Eylül 2009
  17. Fountain

Fountain Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    71
    Beğendikleri:
    50
    Ödül Puanları:
    48
    sevıyoum dedım bıgun dedıkı benım sevgım senınkının yanında daha az sen benı cok sevıyorsun falan dedı kızdım tabı ılgısız kalıncada senın sevgın fazla dıyodum ama benımkıyyms fazla olan dedı aramzıda ne varsa ablalarına anlatırdı falan zor

18. 19 Eylül 2009
  19. hypatia1982

hypatia1982 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim de sevgilim kova.çok çok zor.sürekli eleştirme huyu var, çok eleştirir, vermekten çok almak ister, kendini abartılı derecede beğenir bu yüzden kendi kusurlarını göremez, kendini mükemmel sanır, hiç bir şekilde hiçbişeye tolerans göstermez, hata yaptığını kabul etmez, otorite kurmaya çalışır benim üstümde, sürekli tartışıyoruz zaten en sonunda kopcak yani.ben de yengeçç burcuyum zodyağa göre de anlaşamıyoruz zaten:nazar: