Kova Erkeğinin Zayıf Noktaları Nelerdir ?

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve mavikaranlk tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mavikaranlk
  1. mavikaranlk

mavikaranlk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Nette hiç rastlayamadığım bir konu deneyımlerınızden yola çıkarak sızce kova erkeğinin zayıf noktaları nelerdir.en hayır diyemeyeceği şeyler meselaaa:):):1shok:

2. 16 Nisan 2010
  3. Orfe

Orfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kova Erkekleri arkadaşlıklarında çok iyi,beraberliklerinde sıkıntılı tiplerdir.CADIARZU

4. 16 Nisan 2010
  5. mutsuzkiz

mutsuzkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde çokkk inatçıdırlar diye duymuştum en can alıcı hayır diyemeyecekleri noktaları bulmak lazım

6. 16 Nisan 2010
  7. Orfe

Orfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ınatçı,sorumsuz,pire için yorgan yakan tiplerdir.Asla tartışamazsın kendileriyle, çünkü hep kendileri haklıdırlar.

8. 16 Nisan 2010
  9. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    benim sözlüm kova iltifata hiç dayanamaz küçücük bir işte yapsa abartarak söyleyeceksin süper olmuş nasıl yapabildin faln die kendilerini çok beğenirler çünkü:eek: bir de sevgini belli edeceksin konuşmayı severler dinleyeceksin bol bolll

10. 16 Nisan 2010
  11. mutsuzkiz

mutsuzkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama biliomusunuz ben bi konu açmıstım orda benım sevgılımde kovaydı ayrıldık bi ayrıl bi barışlardan sıkılmış ya adam Nuh dio Peygamber demıor yaaa şaşkınım hakkaten bunların en can alıcı noktalarını bulmak lazım :):)

12. 18 Nisan 2010
  13. imdaaat

imdaaat H£r fikir içimde k£lepç£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    damarına basmamak lazım kovaların bastımı bi konuşur arkasına bakmadan çeker gider hiç takmazz inatçıdırki ne inatçı haksız olsalar bile gene haklıyım gözüyle bakarlar bazen sinir bozucu bi suskunlukları olur hiç konuşmazlar buda beni deli eder sonra bi bakmışsın gevezeliği tutmuşş dengesiz oluyo bazenn....yalan söylemeyide hiç beceremiyolarr ben kendimden örnek vereyim kova sevgilim vardı benm yalan söyledimi hemen anlardım yalanını yakaladımı yüzüne vurdumu masum çocuk gibi köşeye sıkışmış gibi oluyodu tabi suçlu ya işte o anda ona ne yaptırırsan yaptır gıkı çıkmaz...bi akrep olarak kovayı böyle tanıyorum yüzeysel olarak tabi..

14. 19 Eylül 2010
  15. Serap0691

Serap0691 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
  16. 30 Ekim 2010
  17. YasminB

YasminB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sessiz ve sakin olmak lazım ve konuşmayı bilmek .

18. 2 Ocak 2011
  19. ergh

ergh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim erkek arkadaşım kova ve kendisine nasıl yaklaşmam gerektiğini 1 yıl sonra öğrendim Bi kere sinir asabiyet yapmıcaksın geri adım atmaz konuyu keser atar Çok kızdığın bşi olsa bile kendini banyoya kapatıp sinirden kudurup yanına gülümseyerek gideceksin heee ama bu demek midir ki her dediğine okey diyelim? tabi ki hayır yöntem bence şu arkadaşlar önce tatlı tatlı konuşacaksın takdir edeceksin sana hayranım diceksin boynuna sarılacaksın sonra bazen seni hak etmediğimi düşünüyorum diceksin O da az önceki gazın etkisiyle aaa olur mu ööle şey sen her şeyi hakediyosun hayatım dicek dediğim gibi onun egosunu biraz şişirin cömertleşmeye başlar bu erkek Sonra da yine tatlı tatlı bugun böyle böyle olduğu için çok üzüldüm diye onunla "dertleşeceksiniz" ancak o zaman yumuşar ve öz eleştiri yapmaya başlar Aceleci olmayın ruh halini analiz edin iyi bi anında ne isterseniz kabul ettirirsiniz

önceden çok kızardım bu tarz yaklaşımlara ama burnumun dikine gidince işlerin hep daha da kötüleştiğini gördüm
    Artık bi bayan olarak sevgilimi (müstakbel eşimi) ben yönlendiriyorum ve o bunun farkında bile değil bu kötü bişi değil tam tersine bu şekilde daha mutluyuz ikimiz de ve yakında evleniyoruz :KK69:
    şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar arkadaşlar