Kova İle Kova / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.142
    Ödül Puanları:
    438
    KOVA ERKEĞİNE GÖRE KOVA KADINI

Aynı burçtan iki insan arasındaki ilişkinin sorunsuz olacağı, değişmez bir kural değildir. Yine de bu kadın, hayallerinizin kadını olabilir. Hayata bakışınız ve amaçlarınız aynıdır. İkiniz de insanlarla birlikte olmayı seversiniz ve hayatı herkes için daha zevkli hale getirmek istersiniz.

Kova kadını gibi, siz de değişimi seviyorsunuz ve 'değişik bir şeyler' olduğunda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Ortak düşünce ve hayallerinizin gerçekleştirilmesi için birbirinizi ikna edebilirsiniz. Aşk, ikiniz içinde duygulardan çok mantıkla ilgilidir.

Kova kadını, entelektüel açıdan da kendisine bir şeyler verebilecek erkeklere yaklaşır. Bu kadın, dürüst ve açıktır, yalan söylemeyi beceremez. Ama düşüncelerim belirtme ve onlara sahip çıkma cesareti vardır. Ciddi ve diktatör görüntüsünün altında, çoğu zaman alçak gönüllü, yardımsever ve uçuk bir kadın yatar.

Konu seks olunca harika bir partnerdir. Bu konudaki fikirleri çok açık olmasına rağmen, yaklaşabilmeniz için çok cesaretli ve sabırlı olmanız gerekir, çünkü Kova kadını çok iyi tanımadan kendini veremez. Enerjiktir ve değişik fikirlerle doludur. Şimdiye kadar tanıştığınız kadınların hepsinden farklıdır. Tipik bir Kova olarak, bulabileceğiniz en hoşgörülü ve açık fikirli kadındır.

KOVA KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ

Aynı burçta doğan iki insan her zaman sizin kadar iyi anlaşamaz. Kova erkeği karşınıza çıktığında, hayatınız boyunca beklediğiniz erkeği bulduğunuzu anlayacaksınız. Kendinizi iyi tanıdığınızı sanıyorsanız bile bu erkek sizi hep şaşırtacaktır.

İkiniz de tekdüzelikten nefret edersiniz, hayat sizin için sürekli bir meydan okumadır. Asla size emirler vermek veya ilgi alanınızı kısıtlamak istemeyecektir, çünkü o da sizin kadar özgürlük ve bağımsızlığa ihtiyaç duyar. Böylece kendi hayatınızı yaşamanıza izin verecektir.

Kıskançlık ona yabancıdır. Kova aşka aşıktır, seksten çok manevi ilişkiye değer verir, çünkü sadece bedensel çekim temeline oturan bir ilişki onun için sürekli olamaz. Devamlı kaçamak yapan bir erkek değildir, başka bir kadınla ilişkisi olsa bile bunu size itiraf edecektir.

2. 31 Mart 2007
  3. asmira

asmira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yorumun için teşekkürler

4. 31 Mart 2007
  5. character

character Guest

ben bütün burçları seviyorum aslında..ama kova burçlarını birazcık daha fazla:)

6. 9 Mayıs 2007
  7. IXSXIK

IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eşim ve ben kovayız ve çoook mutluyuz
    allahım işallah bi de kova bebek verir bize

kucukyurek bunu beğendi.
  8. 13 Mayıs 2007
  9. rubi

rubi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    184
    Ödül Puanları:
    163
    valla bizde eşimle kovayız ve yazılanlar doğru görünüyor. zaten bayan kovaları tam olarak bilemiyorum ama en mükemmel erkek kova erkeğidir diye bir muhabbette vardır

10. 21 Mayıs 2007
  11. Asya Nur

Asya Nur Guest

bende eşimde kova burcuyuz.güzel bir evliliğimiz var.gerçekten kova erkekleri iyi eşler.

kucukyurek bunu beğendi.
  12. 18 Kasım 2007
  13. culture

culture Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    vallahı sızın eslerınız kova ben sızın kadar bılemem ama benım erkek arkadasımda kova burcu hatta 2mızde 17 subat dogumluyuz bız bu tarıh yuzunden tanıstık ve 4 yıl oldu hala mutluyuz..
    bu arada sunuda demek ıstıorum aldatır dıe bılınır kova erkeklerı ama aldatıo olsalar bıle bunu sıze ıtıraf edecek ve cekıp gıdıcek kadarda yureklı erkelerdır

kucukyurek bunu beğendi.
  14. 17 Şubat 2008
  15. matibore

matibore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşim ve ben.İkimizde kovayız ve burcumuzun tüm özelliklerini fazlasıyla taşıyoruz.Başka burçtan biriyle anlaşamazdım herhalde.İkimizde birbirimize bakışımızdan ne dediğimizi anlıyoruz.

16. 11 Mart 2008
  17. nuray_

nuray_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ve askimda kova burcu hemde dogum günlerimiz 10-11 subat bizde çok iyi anlasiyoruz.kiskançliga uzak deil ama tek oo özellk tutmuyo

18. 16 Kasım 2008
  19. ipek_ipek

ipek_ipek Guest

kova burcu olanlar erkek arkadaşınız yada eşiniz kova olanlar birbirinizle gerçekten uymlumusunuz siteler çok uyumlu olunur deniyor ama bunu birde gerçek hayattakilerden dinleyelim :1rolleyes::1rolleyes: