Kova Kızları Hadi Kendimizi Anlatalım !!

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve ppapatya tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ppapatya
  1. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Daha önce böyle bir konu açıldıysa şimdiden özür dilerim.
    Aynı burç olmasına rağmen insanlar farklı özelliklerde olabiliyorlar. mesela ben özgürlüğüme çok düşkün biriyim ama sadece bir kişi için taviz verebiliyorum. biraz inatçıyım. kafama koyduğum şeyi mutlaka yaparım. eğer söz verdiysem o sözü mutlaka tutarım. bambaşka bi dünyam vardır buna kimse müdahale edemez. birine bağlanmak bana göre değil ama aşk oldumu iş değişir. bi sorun olduğunda ağlayarak zırlayarak trip yaparak tavır koyarak hareket etmem öyle olanlarada tahammülüm yoktur. konuşarak herşeyin çözülebileceğine inanırım. ilk defa tanıdığım birisiyle koyu muhabbete dalmam seviyeli davranırım genelde beni çok soğuk havalı biri olarak görürler tanıdıktan sonra yanıldıklarını anlarlar. herkesi severim insan ayırmam. dobra değilimdir genelde susarım. çok espriliyim bu benim görüşüm değil çevremdekiler söylüyor. insanlar yanımda olmaktan mutluluk duyar benimle çok eğlenirler en sıkıcı ortamlara bile ben varsam gelirler. bazen taş kalpli gibi davranırım ama bazende çok duygusalımdır çok basit bişeyde duygulanıp ağlayabilirim. yalan söyleyemem gerekirse susarım hiç konuşmam ama asla yalan söyleyemem vicdanım çok rakatsız olur kendimi kötü hissederim. araştırmacı bir yapım vardır. belirli bi müzik tarzım yok giyim tarzımda yok sevdiğim şarkıyı dinlerim bana yakışanı alıp giyerim. şimdilik benden bu kadar kızlar. SIRA SİZDE...

2. 25 Temmuz 2009
  3. yesil000

yesil000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba:) Bende bir kovayim neredeyse tam beni anlatmissin

- Arastirmaci ruhum vardir, kesinlikle her konuda ve her iste. Didik didik etmek ve bir cok seyi ogrenmek ve bilmek isterim.
    - en belirgin ozelligimde sendede oldugu gibi, Disardaki insanlara gore havali olmam, ama beni tanidiktan sonrada tam tersini dusunurler.
    - Eglenceliyimdir, neseliyimdir, eger keyfim yerindeyse cok hareketliyim hem agzim hemde elim kolum hic yerinde durmaz.
    - Tartismayi, elestirmeyi, birazda kendini begenmislik yapmayi severim
    - Bazen dunyanin merkezi ben oldugumu zannederim ama bu cok uzun surmez :p :)
    - Kafama koydugumu yaparim, benim icin hayal kurmanin siniri yoktur :KK70: Ve imkansiz denilen birseyde yoktur, insan yeterki istesin degilmi?
    - Bazende susmayi tercih eder, dinleyen taraf ben olmayi tercih ederim.
    - problemlerden uzaklasmak yerine daima cozum arayan ve konusarak bir cok seyin ustesinden gelinebilecegine inanirim
    - tipciyim, tam yerimdeyim diyorum hamd olsun :KK70:

4. 7 Ağustos 2009
  5. aze.18

aze.18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanki beni anlatmışssın tıpa tıp uyuyo eklencek bişey bile yok ya =)

6. 4 Eylül 2009
  7. h.melek

h.melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    delikafadulden
    aybi ben

8. 4 Eylül 2009
  9. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kova burcuyum.Deli doluyum.zeka ve mantıga çok önem veririm.kendime aşık bir insanım.müdanam yoktur.taviz vermeyi sevmem.özgürlüğüme düşkünümdür.kısıtlanmakdan hoşlanmam.bir insanı tek kalemde silebilirim ama sevdiklerimi hayatımdan çıkartırken kalbim acır.romantik olmayabilirim ama çok duygusalımdır.almadan vermeyi pek beceremeyen bir yapım var.bencilimdir.ben merkezlidir düşüncelerim.bazen bu değişiklik gösterebilir ruh halime göre.dengeden yoksun bir varlıgım sanırım :)) dengeye çok ihtiyacım var.allahtan karşı cinsim dengeli oluyorda biraz beni dengeliyor :)) şiiri felsefeyi edebiyatı çok severim.sayısalcı ve beynimin sağ tarafını kullanıyor olmama rağmen şiiir edebiyat felsefe vazgeçilmezimdir.çok empati kurarım.sürekli güçlü gözükme çabası içersisindeyim.çok zor durumdda olsam bunu insanlara belli etmekden çok hoşlanmam.yardım etmeyi severim.yalanı asla sevmiyorum affedemeyeceğim şeyler arasındadır.ihanet yalan dolan bunları sevmem.kim severki.. espirili bir insanımdır ortamı kasmam mantara bağlamam sohbeti eğlenmeyi çok severim.her olaydan bir malzeme bir şaka yaratabilirim.eğlenceli oldugumda çok eğleniriz.kederli oldugumdada kahıra boğulurum.duygularımı hep en uçlarda yaşarım.hüzünlü oldugumda ise hüzne bogarım kendimi.iletişim sosyalite ve insan ilişkileri benim için çok önemlidir.insan hal hareket ve davranıslarını sürekli sorgular ve neden sonuç ararım.herşeyin bir nedeni vardır hiçbirşey nedensiz ve sebepsiz değildir diyenlerdenim.ukala bir yapım var sanırım ama samimiyetten kaynaklandıgını dusunuyorum.ilk tanıyan insanlar ne kadar itici ne kadar nalet oldugumu söylerler benı tanıdıktan sonra dunya tatllısı olduguma karar verirler.hayalperest değilim hayali sevmem realist bir insanım.realizm nirvana doruklarında :) birşeyi yapacağım dediysem eğer tüm engelleri aşmaya hazır bir yapım var..benim için imkansız pek uzak bir kavram.istemem yeterli.. ikna kabiliyetim yüksek.üzerime gelinmesini ve üstelenmesini sevmem.laf sokan iğneleyen insanlara dobra dobra konuşur hatta ve hatta çizgimden çıkar yerin dibine sokarım.iyiliğime güç derman yetmez kötülüğümü kimse görmesin isterim :)) belirli bir müzik tarzım yoktur..kafama uyan müziği dinlerim.başka birşey aklıma gelmiyor gelirse paylaşırım öptümm sevgili kovaalarrr yaşasın AQUARIUS !!! :))

10. 4 Eylül 2009
  11. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı özellikler nedeniyle hepinizi öpüyorum sevgili kova arkadaşlarm...opuyorumnanaktanburcumu çok seviyorummm...kaydirigubbakcemile3

12. 4 Eylül 2009
  13. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bendeee bendeeee başka bir burcu taşıyamazmışım zatennnn :CüvCüv:

14. 31 Ekim 2009
  15. xixspartagxuxlxux

xixspartagxuxlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burcumu çok seviyorum ben kova burcu olmak bir ayrıcalık gerçekten..:dance:

16. 3 Kasım 2009
  17. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar bende bir kova burcu olarak ne kadar çok ortak yanımız var kaydirigubbakcemile5
    -bende özgürlüğüme çok düşkünüm,ama kociş biraz engelliyor beni :mymeka:
    bunun dışında
    -genelde çevremde sessiz olarak tanınırım
    ortama çabuk uyum sağlayamam,ama sağladıktan sonrada çok sevilirim
    yeni tanıştığım kişilerle çok fazla konuşmam
    önce kişileri analiz ederim,
    çevremdekiler beni burnu havada,havalı sanar ama tanıdıktan sonra
    öyle olmadığımı anlarlar
    duygularımı çok belli etmem
    tartışmacı bir yapım yoktur,damarıma basılmadığı takdirde genelde susarım
    hırslıyımdır,ayrıntılara çok dikkat ederim
    başkalarının işime burnunu sokmasından yada şunu yap demesine sinir olurum

audrey_24 bunu beğendi.
  18. 3 Kasım 2009
  19. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    en yakın iki arkadaşım kova sözü özü açık sohbeti güzel herkonuda bilgi sahibi (meraklı olduklarından ) ve eşimde kova burcu tek sıkıntım biraz sinirli yapısı ve özğürlüğe düskünlüğü her zaman derim sen evlenecek adam değilmisin böyle bir hataya nasıl düştün diye gençtim cahildim der gecer ama genel olarak kovalar böyle ise güzel bir burc