Kova ve Başak Uyumu

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve MLS_ tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : MLS_
  1. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar heryerde kovaylar başağın anlaşamaz olduğu söyleniyor benim aşık olduğum erkek kova aynı tavırlar falan işte onu kendime nasıl çekebilirim ilgisini falan kovaları anlıyamıyorum? yardımm edin yaa keşke başak olmasaydım :çok üzgünüm:

2. 11 Ağustos 2009
  3. captaninkarisi

captaninkarisi benim artık umudum varr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim eşim başak ben kovayım Allah'a şükür bi sorunumuz yok merak etme bence kişilerin kafa yapıları düşünceleri önemli

4. 12 Ağustos 2009
  5. vm74

vm74 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    108
    Canım hiç inanma öyle şeylere ben kovayım, erkek arkadaşım başaktı ve anlaşamama gibi bi sorunumuz hiç olmadı. Birlikte her şeyi paylaşabildik, çok da eğlendik... Kafanı takma şu şunla anlaşır bu bunla anlaşır diye söylenenlere.. ılla da bu işi burçlara dayanarak yorumlamak istiyosan şöyle düşün:.bunun daha yükseleni, alçalanı, ay burcu, güneş burcu, bilmem kaçıncı evi var..:KK70: :KK70: onları da hesaba katmak lazım

madem sen bi başakla çok iyi geçinebiliyosun niye geçmiş zamanla konuşuyosun dersen de o ayrı bi mesele... Çok uzattım:KK70: kısacası keyfine bak, zamana bırak

6. 19 Eylül 2009
  7. hypatia1982

hypatia1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benim de sevgilim kova.çok çok zor.sürekli eleştirme huyu var, çok eleştirir, vermekten çok almak ister, kendini abartılı derecede beğenir bu yüzden kendi kusurlarını göremez, kendini mükemmel sanır, hiç bir şekilde hiçbişeye tolerans göstermez, hata yaptığını kabul etmez, otorite kurmaya çalışır benim üstümde, sürekli tartışıyoruz zaten en sonunda kopcak yani.ben de yengeçç burcuyum zodyağa göre de anlaşamıyoruz zaten:nazar:

Son düzenleme: 19 Eylül 2009
  8. 19 Eylül 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm kova erkekleri çok savurgan lükse düşkün ama iyi kalpli olurlar genelde
    sense fazla detaycı titiz bi hatunsun
    aşk maşk geçince gelemezsin onun bu tavırlarına
    kovayla uğraşmak malesef zordur hele de senin gibi kırılgan biri için
    bence sen bu sevdadan vazgeç

10. 18 Ekim 2009
  11. mutsuz82

mutsuz82 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    48
    Benimde nişanlım kova bende başak burcuyum . Genel olarak hiç anlaşamıyorum hep birimiz alttan alıyor. Çok savurgan biri maddi durumu kötü gırtlağa kadar borca batmış durumda ama o sorun değil ben herşeyi halledicem diyip duruyor ama hiçbir şeyi hallettiği yok daha da sorunlar çıkarıyo gıcık oluyorum ayrılmayı düşündüm kaç kere ama hep vazgeçtim offffff napcam bilmiyorum ama gerçek şu ki kesinlikle anlaşamıyoruz.:içelim: