Kova Yükselenine Göre Kadın Profilleri

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 4 Eylül 2006 başlatılmıştır.

4 Eylül 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.193
    Ödül Puanları:
    438
    Kova kadını geleneklere aldırmaz. Eğer eşi ona ayak uyduramazsa, onu değiştirmekten kaçınmaz. Çok insancıl, kibar, sempatik ve yardımseverdir. Cömert ve ince biridir. Hastalıklardan çabuk etkilenir. Bu kadın çok sosyal biridir ve evi güzel döşenmiş, antikalarla süslenmiş ve moderndir. Akrabalarına karşı görevlerini yapmaktan kaçınmaz. Çevrelerinde ilişki kurduğu aynı sosyal yapıya sahip çeşitli insanlar vardır. Bu kadın sevgi ve romantizme açık değildir. Seks ilişkileri de soğuktur. Bazen bu konuda anlaşılmaz olurlar. Hatta bencil bile sayılır ve eşinin onu anlamasını ve çok özen göstermesini bekler. Yuvasında uyum ve mutluluk olmasını bekler. Bu kadın genel olarak filozof görünüşlüdür. Evlilik hayatı, arada bir gerilim ve sürtüşmeler olmasına rağmen anlayış, sevgi bağı ve şefkat görünümü içinde geçer.

2. 29 Mart 2007
  3. character

character Guest

ehh.kısmen beni yansıtıyor.ama romantizimi ve sevgiyi severim kesinlikle.her bayan kadar..ancak mantık benim için en öndedir.akıma yatmayan bir şeyi yapmam pek..

4. 27 Ağustos 2007
  5. ebru_1907

ebru_1907 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    benım burcum kova yükselenım oglak yükselenım pek etkılemıyor

6. 19 Şubat 2008
  7. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle beni anlatıyor her cümlesiyle...
    kova yükselenim ikizler:)

8. 21 Şubat 2008
  9. kavakyeli00

kavakyeli00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    "Kova kadını geleneklere aldırmaz." ifadesinin dışında bende çok özellik buldum .. yazı için teşekkür ederim..

10. 15 Haziran 2008
  11. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kova burcuyum yukselenim yay ama yayın özellklerini hiç bilmem aramzda hehehe

12. 29 Temmuz 2008
  13. kiz_kulesi07

kiz_kulesi07 ...sensiz üşüyorum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :teytey:benim burcumda kova ama sevgi ve romantikliği severim yeri ve zamanı geldiinde tabi her aklına geldiğinde değil..bide benim yükselenimde kovaşakkıdı

14. 4 Ocak 2009
  15. EU1

EU1 Guest

ne yapacagım hıc bellı olmaz aklıma yatmayan bıseyı kesınlıkle yapmam işime gelmeyen seylerden sıyrılmasını cok ıyı bılırım:) kafama goreyımdır ayrıca sevgıye cok deger verırım

16. 4 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

heee bir de biz kovalar olaraktan sürtüşmeye çook açığız bunu kabul ediyorum haksızlığa asla katlanamayız ucunda ölüm de olsa sözümü söylerim hiç çekinmem sonuçlarına da paşa paşa katlanırım birazcık da huysuz oldugum söylenır ama özümde cok yumusak ıyı nıyetlı ve ıyı kalplıyımdır bu kadar da kotulemek olmaz dımıkaydirigubbakcemile2:1hug:

18. 20 Mart 2009
  19. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Galiba yazılanların çoğu uyuyor bana.