Köy öğrencileri için

Konusu 'Yardım Melekleri' forumundadır ve daisy66 tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : daisy66
  1. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben yeni üye sayılırım bu bölüm hakkında çok bilgim yok fakat arkadaşlar kıyafet oyuncak gibi şeyleri nereye bağışlayabiliriz demişler,ben yozgatta köyde çalışan bir öğretmenim,taşımalı okul 3-4 köyün çocukları geliyo.ilköğretimdeyim ve halkın gelir seviyesi genelde düşük fakir öğrencilerimiz çok,dileyen arkadaşlar çocuklarının giymedikleri kıyafet,ayakkabı,mont vs.oyuncak yada kitap roman boya kalemi gibi kırtasiye araçları,okul araçları vs gönderebilirler,erzaktansa bu gibi eşyaların daha faydalı olacağını düşünüyorum çünkü erzak sorun olabilir uzak olduğu için ama bilmiyorum göndermek isteyen olursa o da olur.ilgilenen yada bağış yapmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilir sanırım öyle yapılıyor değil mi?eğer elimize ulaşan şeyler olursa çocuklra dağıtıp resimlerini sizlerle paylaşabilirm.

2. 30 Ağustos 2008
  3. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım eğitime yine destek yok.

4. 5 Eylül 2008
  5. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pek kimse ilgilenmedi ama çocukları sevindirmek onlara yardım etmekten daha büyük haz alınacak şey yok.yinede sağolun

6. 5 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

daisy66 paylaşımın için teşekkür ederiz. kk nın melekleri kayıtsız kalmaz söz konusu olan çocuk ve eğitimse.. paketlerimizi kargo ile gönderebilirmiyiz. öncelikli ihtayaçlarınız neler mesela defter kalem vs. kırtasiye paketleri hazırlasak benim bebeğim var kullanılmış çocuk kıyafetleri yok bizde ama ihtiyacı olan çocuklarımıza satın alıp gönderebiliriz. montu botu olmayan öncelikli çocukları burdan duyurabilirsen toplaşıp bişeyler yaparız sanıyorum ne dersiniz arkadaşlar...
    ben paylaştıkça paramın bereketinin artığına inanıyorum elimizden geldiğince bişeyler yapalım

8. 6 Eylül 2008
  9. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler,bende çocuklar için elimden geleni yapıyorum çünkü onları sevindirmek bambaşka bişey.canım kıyafet,kırtasiye malzemeleri,bot,mont,boya kalemleri ,kitap vs.bumların hepsi olur.kargoyla gönderebilirsiniz tabi.

10. 7 Eylül 2008
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bende baştan temel kırtasiye malzemeleri göndermeyi düşündüm. 1 defter,2 kurşunkalem,1 kırmızı kalem, silgi,kalemtraş, cetvel, boya kalemi, kitap, gofret (çikolata belki erir) bunları içeren paketler göndermeyi düşünüyorum çocukların ihtiyacını görür mü? bu sene mektuplu kırtasiye yardımına katılmayıp sizin okula göndereyim diyorum ama kaç çocuk var birisini sevindirirken öbürünü üzmek olmaz. yada mesela bi sınıfta kaç çocuk var en azından her ay bi sınıfa göndersek. aslında burda bi hareketlenme olsa 1 saatte tüm okulu çıkarırız ama niyeyse kayıtsız kalınmış. önümüzdeki aylarda elim biraz daha bollaşacak o zaman ayakkabı mont falan bakarız bişeyler.

12. 7 Eylül 2008
  13. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım okulumuz da toplam 200 öğrenci var.ben elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum,bu sitede yeni sayılırım,görünce yazmak istedim,canım yardım gelince durumu iyi öğrencilere değilde çok kötü durumda olanlar var onlara veriyoruz,geçen eşimin hiç gi6ymediği kıyafetleri ayırdım ve 8 .sınıf tan bi öğrenciye verdim,küçüklerin genelde boya kalemleri vs eksik oluyor,bir kalem le bile çpk mutlu oluyor çocuklar ,o yüzden merkeze ya da başka okullara gitmiyorum imkanım olmasına rağmen,ben ingilizce öğretmeniyim ama bırakmak istemiyorum çocukları,her ne kadar bakımsız da olsalar çoğu şeyden yoksun da olsalar çok seviyorum onları.ilginiz için teşekkürler,

14. 7 Eylül 2008
  15. arzuco

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ok o zaman imkanlar dahilinde karışık bi koli hazırlıyım ben kimin neye ihtiyacı olursa sen dağıtırsın. :)

16. 10 Eylül 2008
  17. arzuco

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    özelden mesajlar attım bi cevap verirmisiniz

18. 11 Eylül 2008
  19. arzuco

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım senden bir ses çıkmadı siteye giriyorsun ama bana cevap vermiyorsun durum böyle olunca ben gönderimi iptal ettim..