Koyu kahve sac rengı olup da acık kahveye dönen var mı ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve illia tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : illia
  1. illia

illia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar 2 yil öncesine kadar dogal sac rengim acik kestaneydi ve sac rengimden cok memnundum. Daha sonra saclarimin bir ton aciginda isiltilar istemistim kuaförden ama beceremedi ve kizilliklar olustu. Hemen ertesi gün saclarimi koyu kahveye boyattim. Neredeyse siyah rengi gibi görünüyor. 5 ay önce kaliteli olduguna inandigim baska bir kuaföre giderek yine acik kahve veya kestane tonlarinda boyamasini istedim ama o da beceremedi ve saclarim bu sefer de komple kisillasinca tekrar koyu kahveye boyatmak zorunda kaldim.Saclarimin bitkisel aciciyla da olsa zarar görmesi de cabasi ! Offf biktim bu sac renginden. Sac rengimi actiramayacak miyim ? Yok mudur bunun az hasarla caresi ?:uhm:

2. 12 Mayıs 2010
  3. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim saçım kızıldı bronz kahve falan boyadım kapatmadı dün gece palette 5-0 açık kahveye boyadım hem kızıllarımı daha fazla kapattı hemde çok tatlı bi renk oldu.bence düşünebilirsin

4. 12 Mayıs 2010
  5. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    ama zaten koyu bi rengi 5.0 numaraya boyarsa hiç bişey farketmez maalesef..çok açık tonlara boyayarak zamanla açabilirsin saç rengini bildiğim kadarıyla..9-10 numara gibi renklere..ama tabi diplerin gelmemiş olmalı, çünkü kendi saçın hemen açılır, boyalı yerler daha geç açılır ve ton farkı olur saçında..ööle bi durumda önce uçları boyayıp, uzunca bekletip, en son dipleri boyayarak aynı ton olmasını sağlayabilirsin..

6. 16 Mayıs 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ben 1 yıldır uğraşıyorum arkadaşım 6 aydır boya sürmedim zaten kafama ,fön bile çektirmiyorum yıpranmasın açtırıcam diye ama ne akıyo bu koyu kahve nede birazcık açılıyo çıldırcam!

8. 16 Mayıs 2010
  9. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
  10. 16 Mayıs 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    teşekküerlerrrrrrrrrrrrrr...........

12. 28 Ağustos 2010
  13. peruze

peruze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yardım :KK43:
    saçım koyu kahve boya ama en fazla 1 2 ton açık ama ışıltılı kahve istiyorum neye boyatmalıyım?

14. 29 Ağustos 2010
  15. anemonn01

anemonn01 minik kızım,Derin'im.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende öyle röfleli saçlarımı sıcak çikolataya boyadım ama çok koyu oldu ben bronz kahve gibi istiyordum,ne yapmam lazım röfle yüzünden açılır mı saç rengim?

16. 6 Ekim 2010
  17. koala89

koala89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar merhaba ben yeni üye oldum da bazı konularda yardıma ihtiyacım var
    saçlarımı önce bakır karamele boyadım sonra hiç beğenmedim kahveye boyadım ilk günlerde siyahtı sonra denizinde etkisiyle açıldı şimdi kahve gibi oldu ama tam anlayamadım rengini.şimdide dipleri çok çıktı hangi renge boyamalıyım çok acamiyim bu işlerde lütfen yardımm:çok üzgünüm