koyu kahveden dönüş???

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve rojdina tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : rojdina
  1. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bundan 2 ay önce saçlarımı koleston koyu kahve rengine boyadım fakat siyah bir renk çıktı...şimdi tekrar boyamak istiyorum yine kahve ama biraz daha açık ve yumuşak duran bir renk olmalı...sizce saçımı açtırmadan hangi renk boya uygulamalıyım?? yani diplerle uçlar farklı renk olsun istemiyorum...:çok üzgünüm:

2. 22 Haziran 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    koleston koyu kahve simsiyah oluyo arkadaşımdan biliyorum. o şu anda o rengin üstüne açık kahve boyuyo ama renkte kırılma bile yok.açılmadan zor zannediyorum renk değişimi.

4. 22 Haziran 2009
  5. dedimsana

dedimsana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendin boyayacaksan bile boyanın içine karıştırılan o beyaz karışımı az karıştırmalısın kuaförler öyle yapıyo. ben mesela saçım için karışım yaptırıyorum boyatmadan önce .karışımın sadece %20 si o beyaz sıvıdan.

6. 22 Haziran 2009
  7. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tam anlayamadım yazdığını..nasıl yani peroksidini mi az karıştırıcam içine..benim saçım çok gür 2 kutu boya ancak yetiyor...yani şimdi ben 2 kutu boyaya 1 kutu peroksid mi karıştırıcam...o zaman saç rengim azda olsa kırılır mı?? yani böyle kuzguni siyah olmaktan çıkar mı...offf yaz bu boyaları yapanları anlamıyorum zaten koyu kahve nasıl siyah oluyor çözmüş değilim....:eek:klava:

8. 23 Haziran 2009
  9. ArMeSu

ArMeSu KıZıM & OğLuM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet ya bende sen gibi kahve renge boyadım saçlarım simsiyah ve açmaya çalışıyorum:sinifsinif:

10. 23 Haziran 2009
  11. Maskaraa

Maskaraa Ece Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bende aynen...
    Bir formülü varsa bana da söyleyin...

12. 23 Haziran 2009
  13. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir bulabilsem nasıl biraz olsun rengini yumuşatabileceğimi...emin olun hemen paylaşıcam sizlerle..aslında kolestonun sitesi falan olsa yada danışma hattı arayıp sorabilirdim...saç rengini açtırmak dışında yapabileceğimiz bişey var mı diye....

14. 23 Haziran 2009
  15. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet...aradım wella'yı..netten sitesine baktım ve stüdyosuna telefon ettim...kadın bana koyu kahve zaten siyahın yarım ton açığıdır kuaförler hemen bunu farkeder ama tüketiciler farkedemiyor dedi..eğer yumuşak bir kahve tonu isterseniz ya orta yada açık kahveyle saçlarınızı boyamanız gerekiyor dedi....ayrıca hiçbirşekilde boyayla açamazsınız mutlaka kuförde sildirme yada açtırma işlemi yapmanız gerekiyor dedi..yani ben bu koyu kahve üstüne ne boyarsam boyayım açtırmadan bu siyahlık gitmiycek....off ben yine palettenin saç açıcısını alıcam herhalde....:çok üzgünüm:

16. 23 Haziran 2009
  17. EU3

EU3 Guest

4 ay önce sıcak çikolataya boyatmıştım,bayağı koyuydu siyah gibiydi.4 ayda açıldı rengi yavaş yavaş,2 hafta önce üzerine daha açık bir kahve rengine boyayıp gölge attılar bal köpüğü renginde,çok güzel oldu.

18. 23 Haziran 2009
  19. Maskaraa

Maskaraa Ece Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hadi ya...
    valla bıktım saclarımdan.Güzelim saclar ne hale geldi.
    Bir daha asla boyamıcam.