Koyu Kahverengi Yemek Odası Takımı Fikri Olanlar!

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve aysecikcik tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : aysecikcik
  1. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadaşlar....yemek odamı değiştirmeyi düşünüyorum ve koltuk takımım kremrengi ve kenarları koyu kahverengi.....almayı düşündüğüm yemek odası da koyu kahverengi ve içlerinde de yer yer kremrengi olan takımlar....netten ve buradaki arkadaşlarımın eklediği resimlere baktım,fakat benim tasarladığım gibi bir yemek odası takımı bulamadım....

yardımcı olursanız gerçekten çok sevineceğim...şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum....

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

2. 7 Mart 2009
  3. nutez

nutez Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim yemek odam ve mobilyalarımda kahve rengi ama içim şişti artık o renklerden.kahve tonunu açan yumuşatan renk kırık beyazdır açık tonlar çok yakışıyor.bana kalırsa yemek odası değilde daha modern ve şık duran kombinler düşün zevkini bilmiyorum ama ben sana bir kaç resim bulabilirim.nergis55 in konusunda güzel takımlar var bak istersen

Son düzenleme: 7 Mart 2009
  4. 7 Mart 2009
  5. nutez

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    doğtaş'ın sitesine baktımşimdi beyaz ve krem olan ürünleri güzel.bir site daha var resimler kopyalanmıyor sen gir bak.arke mobilya. tabi bunlar benim tarzım canım sen zevkine göe bak.buda mobsa sitesinden sadece renkörneği vereyim dedim [​IMG][/URL][/IMG]

6. 7 Mart 2009
  7. aysecikcik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkürler canım benim...hemen bakıyorum...

8. 7 Mart 2009
  9. zeeyneep

zeeyneep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MErhaba canım,
    Benim yemek odamın resmini buldum internneten fiki rolsun diye ekledim.fakat sunu soylemek isterim ki koyu renk mobilyalar cok fazla tozu belli ediyor.canım cıkıyor inan toz almaktan...sadece bir fikar vermek istedim..:eek:

Ekli Dosyalar:

10. 7 Mart 2009
  11. nutez

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    zeeynep haklı benim yeme odamda bu senin için çekiverdim resmini ama ben değiştirip modern ve açık renk istiyorum inşallah kendi evime geçeyim hele bide.[​IMG][/URL][/IMG]

12. 7 Mart 2009
  13. aysecikcik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yardım ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim canım arkadaşlarım....aslında koyu renklerin fazlaca toz belli ettiklerini ve bu yüzden yorucu olduğunun farkındayım fakat koltuk takımıma uyan başka ne renk alabilirim ki?....uyum sağlayacağını bilsem farklı bir tarz ve renk düşünürdüm....şimdi aklım iyice karıştı....:uhm::uhm:

14. 7 Mart 2009
  15. wheatus

wheatus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede koyu renk cok toz gösteryo inan bikarsin silmekten biz aldk trde evmze cok zorrrr artk krem rengi dusunyorm. sende acik bi renk alsan krem beyaz nolcakki? icindede koyu renkler olsn... hem odan cok buyuk deglse koyu renkler odayi dahada kucultebilir.. arti acik renkler ic acici oluyor kesinlikle acik renk mobilya al odayida koyu renge boyama:KK66:

16. 8 Mart 2009
  17. aysecikcik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    salonum oldukça büyük ve benim kafam gerçekten karıştı...diyelim ki krem veya beyaz tonlarında yemek odası takımı almaya karar verdim...peki beyaz renkte lekeler çok belli oluyor ve tozdan kaçarken lekelerle uğraşmayalım :sm_confused: krem veya beyaz olarak nasıl bir takım alabilirim,hala bilmiyorum....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

18. 8 Mart 2009
  19. wheatus

wheatus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    odun rengi de olabilr acik odun rengi olyo ya koltuklarn kremse eger o tarz biside gidebilr..