Koyu Kumral istiyorum. Ltfen yardm!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve dirmit tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : dirmit
  1. dirmit

dirmit Kalbim Hep Seninle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, benim saçlarım suan sarı evde koyu kumrala boyamak istiyorum kendi saç rengim koyu artık sarıdan vazgeçtim açtırarak boyatıyorum o da mahvediyor saçlarım şuan çok kötü durumda çok yıprandı o kadar bakım yapıyorum ama doğal saçımla arasında mütiş bir fark var dokunduğumda kendimi iyi hissedemiyorum bitürlü saçlarım siyah 1,5 cm uzadı açmadan evde koyu kumrala boyasam tutarmı güzel bir sonuç alırmıyım kızıllık dorelik olurmu arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim tecrübelerinize ihtiyacım var şimdiden çoook teşekkürler:enbuyukkk:

2. 19 Haziran 2009
  3. papatya_931

papatya_931 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende senin gibi saçlarımın çok çabuk uzamasından şikayetçiyim. 4 yıl kadar röfle kullandım saçımda + saçlarım koyu kahve çok sık boyatmam gerekiodu. bi gün esti gittim kuaföre çikolata kahve boyattım herkes çok beğendi. bi süre o rengi kullandıktan sonra Capri rengine boyadım şimdi değiştirmeyi asla düşünmüorum. Ama sana tavsiyem mutlaka bi kuaförde ilk defa boyat sonra pişman olabilirsin..

4. 19 Haziran 2009
  5. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    koyu kumralla değil de,önce kumrala boya.çok güzel oluyor

6. 19 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

merhaba,

sacini acik sarisindan koyuya boyamakta falza bir yanlis yapmak mümkün degil, rengini koyuda sarisin yapmak istesen kuaföre git derim ama bu ters durumda hic birsey olmaz cok koyu yapma cünki sonra sok :1shok: olursun :1rolleyes:

istesen kumral kahve yada arkadasin dedigi gibi shoko yap güzel cikar :KK66:

ben kuaförüm benim isim bu :KK70::dance:

8. 19 Haziran 2009
  9. Maskaraa

Maskaraa Ece Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Pakizecim cnm ya madem kuaförsün benim başlıgıma da bir bak yardım istiyorum.
    Fikirlerine ihtiyacım var...

10. 20 Haziran 2009
  11. EU2

EU2 Guest

senin basligin nerde :sm_confused:

12. 20 Haziran 2009
  13. dirmit

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

teşekkürler yorumun için bende çikolata kahve aldım kullanmadım vazgeçtim ama güzel bir renk seçeneklerim arasında yinede capri rengini bilmiyorum ama araştırıp bakarım kuöförlere artık güvenmiyorum canım ya ilk önce fikir edinmek istedim yinede kuföre gidebilirim aslında kuförlerle anlaşmak biraz zor doğrusu ...

14. 20 Haziran 2009
  15. dirmit

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kumral tonlarına bayılıyorum ama kendi saçım koyu boyarsam tutarmı kızıllık dorelik olmazmı canım?

16. 20 Haziran 2009
  17. dirmit

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım teşekkürler ilgilendiğin için saçımı çok koyu yapmak istemiyorum zaten sarıdan bir anda çok koyu tona geçersem senin dediğin gibi aynen şok olurum koyu kumral yada kumral istiyorum kendi saç rengim koyu 40 gün oldu boyatalı 1,5 cm uzadı sarı kısımlar tutar ama kendi saç rengimim üstüne tutarmı koyu kumral boyasam onu öğrenmek istiyorum kuöförler bu işin uzmanı tabiki yardımcı olursan sevinirim ...

18. 20 Haziran 2009
  19. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tutar tutar