Koyu renkler ..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve PastelBoya tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Saclarım karamel sogan kabugu arası bir renkti diplerim de 4-5 cm gelmisti .. Cok cirkin oldugundan boyamaya karar verdim ..Voilanın bir rengini denedim kendi sac tonuma cok yakın bir renkti koyu tutar diye düsündüm ama baya acık tuttu ..

2-3 hafta sonra tekrar boyamak zorunda kalacagım .. Hangi markayı hangi tonu önerirsiniz ..Kendi sac rengim koyu kumral ama bu renk sacımdaki rengi kapatmaya yetmez .. Koleston cok koyu tutuyor ama hep kızıllı renkler cıkıyor .. Loreal casting cok iyi ama oda cabuk akıyor ..

Bildiginiz koyu renkler istiyorum ama zift gibi düz bir renk degil ısıltılı bir renk olsun ..

2. 10 Haziran 2010
  3. Shivan

Shivan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir hafta önce voila altın kahve 5,3 ile saçlarımı boyadım altın parıltıları olan kızıllıgı yok denecek kadar az bir kahve tonu elde ettim ama hangi boyayla boyarsan boya sakın kutunun üstündeki renge bakarak boyama mutlaka kataloga bak ordaki renkler elde edecegin renge çok yakın kutulardakiyle alakası yok

4. 10 Haziran 2010
  5. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bence palette kullan onunkıler ıyı gıbı