koyu renkli katı adet kanaması

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ateş böcüğü tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ateş böcüğü
  1. size bişi danışmak istiyorum..adet dönemim 3 gün önce başladı.3 gündür çok koyu renkte neredeyse siyah,katı bi halde kötü kokulu bi kan gelio bunun sebebi ne olabilir...açıkçası panik yaptım biraz

2. 4 Ocak 2009
  3. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kist olabilir canım benim de iki kere o şekilde geldi kist vardı ama uzun sürmemişti arkadaşımın da oldu o da hamileydi ve kist vardı ama dediğim gibi birkaç kere gelmişti
    sen bi doktora git korkmana gerek yok :kahve:

4. 5 Ocak 2009
  5. cananyasin

cananyasin Guest

bende gectıgımız 2 ay adetımı aynen bu sekılde gordum normalde 7 gun suren ve rengı tam kırmızı olan kanamam 2 ay ust uste cok koyu renkte ve 3 gun surdu doktora gıttım anormal bıse deıl cogu kısıde olabılen seyler korkma duzelır dedı gercektende 3. ay duzeldı ama sen yınede bı doktoruna gorun ıstersen

6. 5 Ocak 2009
  7. beNnadiye

beNnadiye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bence en iyi sana sonucu dr söyleyecek cnm sakın ihmal etme geçmiş olsun

8. 5 Ocak 2009
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    Doğum kontrol hapı kulanıyormusun arkadaşım. Eğerki kullanıyorsan d.k. hapları adet kanamanızın azalmasına, ve kanamanızın çamursu gibi olmasına nede olur. Ama kullanmıyorsanız bilemiycem, doktora danışsanız iyi olur.

10. 5 Ocak 2009
  11. iremm24

iremm24 YARABBİ ŞÜKÜRRR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kokulu ise enfeksiyon olabilir canım.Mutlaka doktora gitmelisin.

12. 6 Ocak 2009
  13. ewet doğum kontrol hapı kullanıorum hormon tedawisi için..adı da yasmin.acaba ondan mı oluo uzun zamandr kullanıorum ilk defa böle oldu..bi muayenemde doktor bi kistimin olduunu ama önemli olmadıını adet kanamasıyla onun küçülüp büyüyceeni sölemişti belki de ondandr.son zamanlarda ağrı da hissediorum acaba iltihap mı oldu oof of

14. 3 Şubat 2009
  15. Sevara

Sevara Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun bendede aynisi oldi ama ben bir ay önce yasemin hapini brakmişdim bende panik oldum,ama sizin yorumlari ökidikça rahatladim

16. 5 Ocak 2010
  17. Zeynep

Zeynep Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm benimde bir sorunum var bugün adetimin 2. günü ve benim kanamam normal aylara göre koyu renkli ve çamurumsu doktora gidicem ama korkuyorum daha önceleride kist olayı yaşamıştım eğer benim gibi sorun yaşamış yada yaşayan arkadaşlar varsa paylaşmanızı isterim teşekkürler.....

18. 8 Aralık 2010
  19. teacherbaby

teacherbaby Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 1996 liyim hiç adet olmadım iki gündür kahverengi bir leke oluyo iç çamaşırımda pıhtı şeklinde adet mi yoksa başka bi şimi korkuyorum lütfen yardım edin dr.ye gitmelimiyim şimdiden teşekkürler :KK5: