koyu renkte gelen duraksız kanma

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ozimelis tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ozimelis
  1. ozimelis

ozimelis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kardesım 22 yaşında ve 2 hafda once adet oldu.ve bıttı,sonra sıyah renkde kanamaları gelmeye başladı ve bu kanamalar halla devam etmekde b unun sebebını bılenler bılgılendırırse sevınırım normalmıdır.teşekkurler şimdıden

2. 5 Ağustos 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kist yuzunden olabilir benim bi seferinde sadece boyle siyah renkte olmustu adetim ve kanamam bittikten sonrada genelde siyah renkde kan geliyor ben kist hapı kullandıgım donem bir ay boyunca siyah kanamam olmustu kisti atıyor heralde vucut

4. 6 Ağustos 2010
  5. asya_muko

asya_muko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kardesn evlı ise belkı kimyasal gebelk gecırıyr olabılr yanı benım basıma boyle bısey geldi yada iltihap falan kapmıstr Dr gıtsın bence vakıt kaybetmedn

6. 6 Ağustos 2010
  7. ozimelis

ozimelis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kardesım evli degil.bende DR gıtmesını soyledım.ewet kist olabilir benımde aklıma bu geldı.ama kanamasının bu kadar uzun sürmesı nıye acaba.sürekli bir hastalık gecırınce korkmamak insanın elınde degıl ya...

8. 6 Ağustos 2010
  9. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    öncelikle kardeşinize geçmiş olsun
    benim bir kere adet kanamam böyle simsiyah olmuştu doktora gittiğimde senede bir veya 2 kere böyle olmasının normal olduğunu ve bunu takip etmem gerektiğini söyledi ama ne adet bittikten sonra ne de diğer aylar siyah kanla birdaha karşılaşmadım.
    birkaç kişiden çok üşütünce siyah kan geldiğini duymuştum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum bi dr a görünse iyi olur uzun süredir devam ediyorsa ihmal etmesin.

10. 6 Ağustos 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    :sinifsinif:Hemen bir doktora gidin kist olabilir allah korusun ihmale gelmez

12. 6 Ağustos 2010
  13. ozimelis

ozimelis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saolun arkadaslar.uzun zamandır devam etmesı tedırgın ettı bizi.aslında hep normal oldugunu söyler adet düzenının.ilk defa böyle bişey oldu.p.tesi ikna edıyımde bi DR gözüksün bari.burada sormakta onun fıkrıydı.normalde hemen hemen DR gıden biri degıl cok sık hastalandıgı halde.sanırım DR fobısı olustu.önce bi soralım belkı normaldır dedı.normal olmadıgı kesın tabıde umarın kötü bişey cıkmaz...

14. 6 Ağustos 2010
  15. ozimelis

ozimelis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hatta koyu olmasının yannda pıhtı seklınde geldıgını söylemıstı akıntının.