Koyukahve lekelenmem oldu doktorumu aradım HAMİLESİN dedi!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ANASTASYA tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ANASTASYA
  1. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim transferden sonra 6.günümde sabah koyukahve şeklinde bi lekelenmem oldu ve bir daha da gelmedi. Tabi çok moralim bozuldu. İlk denememde de 11.gün sabah kan gelmiş ve sonra biyokimyasal gebelik olmuştu. Bu yüzden ben başladım ağlamaya...Bugün 9.günüm doktorumla konuştuk lekelenme olduğunu, coraspin kullanmaya devam edip etmeyeceğimi sordum. O ise gülerek GEBE KALMIŞSIN tebrik ederim dedi. Ben şok!!! Daha önce yerleşme kanaması diye bir şey olduğunu duymuştum ama... Ben şaşkınlıkla emin misiniz deyince iddaya bile girebilirim dedi:) Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda? Ne olur olumlu ya da olumsuz cevap verin...Doktorum heveslenmeme sebep oldu hayal kırıklığına uğramak istemiyorum :KK43:

2. 11 Ağustos 2008
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yerleşme kanaması diye birşey var evet...ama bence doktorun çok yanlış bir davranış sergilemiş....çünkü hamile olmayadabilirsin...telefondan sana beta hcg testi mi yapmış yani??bu doktorları anlamıyorum...evet büyük ihtimalle hamile olabilirsin ancak buna kesinlikle demek imkansız...bu adamlar nerde okuyor, nerden diplomaya alıyorlar anlamıyorum ki??? yarın sabah hemen beta hcg yaptır...asıl o sana söyleyecek hamile misin, değil misin....umarım hamilesindir ve umarım doktorun boşboğazlılık etmiş olmasına rağmen yanılmaz.....bol şans....

4. 11 Ağustos 2008
  5. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kedersiz böyle birşey yaşamıştı . transferden den sonra 5-6 gün sonra idi galiba ama , sonuç negatifti.
    bunun yumurta toplama sırsında oluşan bir kannamanın pıhtılaşarak ,jel vesaire geri gelmeside olabilir.
    ama dr bunu sana moral anlamında da söylemiş olabilir.O yüzden lütfen sakin ol.Nestlenin belirtiği gibi testi yaptır yarın.Durum tam anlamında netlik kazana bilir o zaman .12 gün yine tekrarala.Umarım hamişsindir.Güzel haberlerini bekliyoruz.

6. 11 Ağustos 2008
  7. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Canım inşallah hamilesindir ama bende nestle76'nın yorumuna harfi harfine katılıyorum.

8. 11 Ağustos 2008
  9. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    böyle dr mu olur yaa.. umutlandırmış seni ya olmadıysa böyle iddiaya mı girilir oyunmu bu yani..
    İNŞALLAH olmuştur hamilesindir canım ama 2 yönlü düşün lütfen..ALLAHhayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin sana da bizede inş..

10. 11 Ağustos 2008
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah doktorun haklıdır,yoksa çok büyük bi hayal kırıklığı yaşarsın...en güveniliri kan testinde baktırmak....şakkıdı

12. 12 Ağustos 2008
  13. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hepiniz sağolun kızlar haklısınız heveslenmemem gerekiyor zaten ben de öyle bir şey söylediğinde çok şaşırdım...yarın 10.günüm 12.günden önce test yaptırmayı düşünmüyorum.inş.güzel haber veririm sizlere dua edin nolur....

14. 12 Ağustos 2008
  15. CZC

CZC Guest

anatasya bence takma dr.un seni bosuna ümitlendirmez.dr.lar herzaman en kötüyü söyler unutma sen hamişiliğin tadını cıkar bak biz kalamıoz

16. 12 Ağustos 2008
  17. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım inş. dediğin gibidir bakalım yarından sonra test yaptırıcam........

18. 12 Ağustos 2008
  19. nurtanesi_16

nurtanesi_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah canımm inşallah hamilesindirr... ayy ne çok heyecanlanmışsındır sen şimdi..kendimi senin yerine koydum daa bir anda telefon elimde zıplarım sevinçten yaw...
    fakat doktoruna her şeye rağmen çok kızdım ben.hamile olduğun konusunda haklı olabilir ama böyle hassas bir konuda bu kadar emin konuşması hoş değil.ya sonuç negatifse..o zaman hayalkırıklığını nasıl teselli edecek?
    ilk denememde belimde karnımda ağrı olmuştu doktorumu aramıştım sormuştım dedi ki bana "bu iyiye işarettir hamilesin diye düşünüyorum" ve ben öyle umutlandım ki o ana kadar belki de tutmaz diye düşünüp hazırlarken kendimi o andan sonra test gününe kadar öylesine emindim ki hamile olduğumdan..hele eşim..resmen şarkı mırıldanarak girdi hastaneye..sonra sonuç negatif dediler ve ondan sonrası tam anlamıyla öyle bir hayal kırıklığı oldu ki senelerdir henüz ikinci denemeye cesaret edemedik

Son düzenleme: 12 Ağustos 2008