Kozmetiğe Para Dökmeyin Beni Dinleyin :)

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve SELMOS tarafından 1 Mart 2007 başlatılmıştır.

1 Mart 2007
    Konu Sahibi : SELMOS
  1. SELMOS

SELMOS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Merhaba
    Ben Yillarca Cildim Için çok Pahali Ve Kaliteli Dediğimiz Markali ürünler Kullandim. Inanin çok Pişmanim. Kozmetik Tamamen Para Tuzaği. Pahali Krem Iyi Kremdir Diye Bir şey Yokmuş Bunu çok Iyi Anladim .
    Eczaci Arkadaşimin önerisi Ile şu Anda Eczaneden Satin Aldiğim "excipial Hydro" Isimli Nemlendiriciyi Kullaniyorum . çok Memnunum. Cildim Karma Bi Cilt Sivilceye Müsait Olduğu Için Hydro Olanini Kullaniyorum . Kuru Ciltler Için Olani Ise Lypo Olani.

Umarim Silvia Okuyorsundur Yazimi. Ben Sitede Yeni Olduğum Için Siteyi Nasil Kullanacağimi Bilemiyorum. Mesaj Atmayi öğrenmem Lazim.
    Silvia Cim , Bepantene'nin Yeşil Tüplü Olani Yağsiz Bi Nemlendiricidir. Senin Gibi Kullanan Ve Memnun Olan çok Kişi Biliyorum Ama Benim Içime Sinmiyor. Içinde Ihtiva Ettiği Panthenol Yüzde Tüylenme Yapabiliyor. Yüzdeki Tüyleri Güçlendirebiliyor. Ben Sana Excipial Hydro Kullanmani şiddetle Tavsiye Ediyorum .

**** Ayrica Saç Bakimi Bölümünede Bir Formul Yazdim , O Formulude Denemenizi öneririm.

Görüşmek üzere
    Kendinize Iyi Bakin.
    Sevgiler

2. 1 Mart 2007
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Excipial Hydro ve Lypo yu ben doktor tavsiyesi üzerine çocuklarımın vücutları için kullanıyorum.Çünkü onlarda benim gibi kuru bir cilde sahipler. Bende denedim vücudum için ama pek bir değişiklik olmadı.Yüzedemi kullanılıyormuş bu kremler?? haberim yoktu.

4. 1 Mart 2007
  5. nosey

nosey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewet bnm halamda kullanıyo onu ama güneşe çıkmamak gerkio sürünce demişti bana bi bilginiz varmı?

6. 1 Mart 2007
  7. SELMOS

SELMOS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    OSSQUE, ben kullandığım Excipial Hydro yu sürdükten sonra , hassasiyetten dolayı guneş ve diğer zararlı etkenlerden korumak amacıyla yaz kış 100 faktörlü Bioder ın kremını sürüyorum. cildim excipial ile nemlenmiş , bioder le de korunmuş oluyor. hiç bir leke oluşmuyor.
    Excipial Hydro (yağsız) , Excipial Lypo (yağlı) , hem vucut hem yüz için kullanılabilen nemlendiriciler. Dermokozmetik ürünler.

8. 1 Mart 2007
  9. SELMOS

SELMOS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ayrıca, evicap ın kapsullerınden bir tane kullanıyorum . Haftada bir. krem ile karıştırarak uyguluyorum. E vitamini hücre yenıleyıcı özelliğe sahip.

10. 1 Mart 2007
  11. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bu kremi bende kullanıyorum ve çok memnunum ellerdeki çatlaklara çok iyi geliyor banyodan sonrada yüzüme sürüyorum
    bende tavsiye ederim

12. 2 Mart 2007
  13. Gxuxlden

Gxuxlden delikafa Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ilk defa duyuyorum böle bir kremi ben vichy kullanıyorum çok memnunum fakat sabah kalktııgımda yüzümü yıkadıgımda yine çene çevremde ve kaş kısmım hep kuruyup pul pul oluyor bu kremide sordurup denicem ayrıca hakikaten karma ciltler sivilceye siyah noktalar pek müsait :1no2: :1no2:

14. 2 Mart 2007
  15. kakule

kakule Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    306
    kesinlikle katılıyorum sana SELMOS ve ısrarlada tavsiye ediyorum... hem güneş ışınlarından hem nemden hem sıcaktan daha doğrusu her türlü dış etkenden cildi korur nemlendiri ve bakımı yapar... yıllarca kullandım..

16. 2 Mart 2007
  17. ebrugen

ebrugen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu kremler mantar yapıyor diye duymuştum..üniversite iken bir arkadaşım kullanıyordu..cidden iyi gelmişti cildine..bende kullanmaya başladım..yağsızını yüzüme yağısını ellerime kullanıyordum..daha sonra arkadaşım bu kremler tedavi amaçlı sürekli kullanımı mantar yapıyor demişti..dr demiş onada..hemen bırakmıştık..hatta akabinde bu kremleri kullanan bir arkadaşımızda mantar cıkmıştı..artık tesadüfmüdür bu kremlerden dolayımıdır bilmiyorum...ama iyi bir araştırmadan kullanmayın derim...mantar başka bir hastalığa benzemez...

18. 2 Mart 2007
  19. SELMOS

SELMOS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Böyle Bir şey Bilmiyorum , Duymadim , Ama Mutlaka Sorucam