Kozmetik

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve madlen1 tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : madlen1
  1. madlen1

madlen1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    ya arkdaşlarrr bana yardım edin yhaaaa ben 16 yaşındayım makyaj yapmak istiyorum ama yaparken cildim bozulsun gözenekler filan kapansın istemiyorum bir kaç kişi küçükler için maybelline iyidir sen onun makyaj malzemelerini al dediler fiyat önemli değil sadece iiiii olsunlar cildimi bozmasınlar yeter zaten pudra far kalem rimel dipliner tek kullanıom bazı kişiler memnun maybellineden ama bazı kişiler memnun değil siz bana yardımcı olurmusunuz bende şaşırdım hangi markayı alacağımı!!!!!????:bbo:

2. 2 Ağustos 2009
  3. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    maybelline affinitone fondöten güzeldir.. iki yıldır onu kullanıyorum acaip memnunum ayrıca spf side var :)

4. 2 Ağustos 2009
  5. madlen1

madlen1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    canımm fontdoten kullanıodum o daha çok yıprtır dediler bende artık pudra kullanıom :) bi far en önemlisi rimel filan

6. 26 Eylül 2009
  7. _mina_

_mina_ ömrüm artık benimle... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen konuyu açalı bayağı uzun bir süre olmuş ama sen hala aynı konuda meraktaysan :) kesinikle m.a.c.'in fondötenini öneririm cildinin sağlığı açısından...

8. 12 Ekim 2009
  9. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm mineral ürünler kullan markası ilah cok pahalı satılan birşey olamsına gerk yok ama su 3-5 liraya japonlarda satılan kalitesiz kursunlu ürünleri fln alayım deme..

16 yasındasın fondeten onermem.. dah yasın genc daha ilerki yıllarda ihtiyacn olursa kullan bence.

ama illahta kullancam dersen pata krem olan sonradan pudra havası vere nfondetenler var onlardan al yada mineralli. ozellikle mineral cunku bunlar gozenek kapatmıyo!!!!

ben avon un bazı urunlerini kullanıyorum kullandıklarımdan memnunm. maybelline için sadece eyeliner vardı oda alerji yapmıstı cok once kullannan bi arkıma verdm..

10. 24 Ekim 2009
  11. Pervenche

Pervenche Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selamm

yasın daha cok genc gercekten cildine yazık mumkun oldugunca fondoten kullanmaktan kacınmalısın..

dogal urunleri kullanmanı tavsiye ederim.. kozmetik urunler heleki genc yaslarda baslanırsa ilerde kesin cilde olumsuz etkilerde bulunuyor..

foreverın adını duydunmu bilmiyorum ama urunleri %100 dogaldır..
    en azından fondoten ve puduranı ozenle sec cunku suratında saatlerce kalan
    ve cildi bozan asıl onlar oluyor...