Kraft ana kucağı oto koltuğu kullananlar yardımm

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve dtbernat tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dtbernat
  1. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kraft 0-13 kg oto koltuğu almayı düşünüyorum kullanna varmı görüşleriniz neler

Son düzenleme: 5 Şubat 2010
  2. 8 Şubat 2010
  3. manolya1

manolya1 Guest

Bende pıerrecardın ps 1100 cok memnunum tavsıye ederım netten aldım ayhancocuktan 130 ılerde arabasınıda alıcam takım olabılme ımkanı var

4. 8 Şubat 2010
  5. beyazleblebim

beyazleblebim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,ben kraftın bebek arabasından çok memnun kaldım ama ana kucağından memnun kalmadım.3.aydan itibaren oğlumun ayakları dışarı sarktı,emniyet kilidi sıkıyodu. şimdi 6 aylık 9-18 kg araba koltuğu almak zorunda kaldım.bilmiyorum belki başka bir marka alsam onda da aynı sorunu yaşayacaktım oğlum irice bir bebekti.başka markayla yanyana koyup bir bak bence,emniyet kilidi ne kadar genişliyo,boyu ne kadar farklı.

6. 8 Şubat 2010
  7. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol cnm çok tşk

8. 8 Şubat 2010
  9. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol şekerim

10. 10 Şubat 2010
  11. sst

sst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızım doğmadan piere cardinin travel sistem (puset + ana kucagı) adık, çok memnun kaldık. Kızımı ana kucagından kaldırmadan, bebek arabasına, ordan kendi arabamıza, ve hatta direkt eve çıkarabiliyorduk. 9 aylık olunca kraftın oto koltugunu aldık. Çok memnun kaldık hepsinden de. Kızım şimdi 2 yaşında ve hala bebek arabası (puset) ile oto koltugunu kullanıyorum. 2. bebeğime hamileyim ve ana kucagını o kullanacak şimdide. herkese tavsiye ederim. boşuna fazla para vermeyin.