kraft mı chicco mu?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve burekaru tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : burekaru
  1. burekaru

burekaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar bebek arabası alacağız fakat karar veremiyoruz kraft mı chicco mu? ne dersiniz deneyimlerinizi paylaşırmısınız.:uhm:

2. 30 Mayıs 2009
  3. cansucum

cansucum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım merhaba bu konuda bilgi sahibiyim seninle paylaşayım
    Chicco italya merkezli dünya çapında saygın büyük bir firma ürünleri çok kaliteli daha önemliside satış sonrası hizmeti fevkalade. Memnun kalacağını tahmin ederim. Diğeri kraft oda türkiyede söz sahibi büyük bir türk şirketi. Marka alman gibi duruyor ama tamamen türk firması. Olsun ürünleri oldukça sağlam ve kaliteli. ıkiside iyi yani. ılk önce ne istediğine karar ver çift yönlü mü travel ikili sistem mi yoksa baston mu çift yönlüde hem fiyatı uygun hemde kaliteli kraft atlanta var ayrıca pierre cardinin 2020 enigma modeli çok tutuyor.travel da chicco forme biraz pahalı ama değer çok gösterişli ikili veya üçlü alabiliyorsun yada ct 02 chicco nun baston istiyorsan da tabiiki liteway eniyisi ondan sonra kraft bugg baston var oda çok güzel kraft pamper, chicco multiway
    sormak istediğin bir şey olursa yardımcı olurum

4. 30 Mayıs 2009
  5. Ayla54

Ayla54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bebek arabam chicco nun 3 cocuk büyüttüm 3daha da büyütütür.Ben cok memnunum herkezede tavsiye ederim.

6. 15 Ocak 2010
  7. arise

arise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kraft aldım memnunum ablamda kraft aldı uzun süredir kullanıyor bence ihtiyacına göre modellere bak iki markada iyi

8. 15 Ocak 2010
  9. BuTTeRfLy86

BuTTeRfLy86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ıki markada iyi canım.benim çocuk arabamda kraft çok memnunum ,cihicco biraz daha pahalı kraftta göre .

10. 11 Şubat 2010
  11. anestezist

anestezist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    pierre cardin çift taraflılar iyi duruyor mesela 2080 ama arka tekere çarpma problemleri varmış yürürken