Kraft oyun parkı

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve gerekli tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gerekli
  1. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar...
    Bugün bebebğimiz için Kraft-804t oyun parkı aldık. Yatak olarak da kullanmak istiyoruz. Kullanan var mı? Yatak olarak nasıl kullanabiliriz? Memnun musunuz?

2. 5 Ekim 2008
  3. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çook pahalı bence alma ben jeny park yatak kullanıyorum hem oyun parkı olarak degil yatak olarak kullanıyorum. çokta memnunum ben 109 ytl ye aldım. ama gere beşiğin varsa hiç alma derim ben kirada oldugum için ve tayin olaylarından dolayı park yatak aldım kendi evim olsa hiç almazdım bebek odası takımı alrdım.senağlama

4. 5 Ekim 2008
  5. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım cevap verdiğin için teşekkür ederim. Biz de aynı nedenlerle oda almadık. Bu ürünü aldık. Ekstradan yatak koyuyor musunuz?

6. 8 Ekim 2008
  7. semay

semay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet yatak şart ben çok memnunum o da satılıyor hepsini 250 tl aldım tafsiye ederim. svg.ler.

DryZturk bunu beğendi.
  8. 17 Eylül 2009
  9. EyupEymeninAnnesi

EyupEymeninAnnesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende oğluma bu modeli aldım ama henüz oğlum gelmedi kullanmıyoruz. siz memnunmusunuz? içine ben yatak bulamadım siz nasıl yaptınız bir de ne zamana kadar bebek burada yatabiliyo. cevap verirseniz sevinirim.

10. 17 Eylül 2009
  11. denizela

denizela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde park yatak kullanıyoruz şu an içinde pamuk yatak var ben yaptırdım ama onlar için 2 çeşit yatak satılıyo sünger gibi olanlar ucuz olanları 100 den az ama bir de ortopedik olanlar var onlarda 250 civarıydı biz geçici kullandığımız için çok önem vermediğim yatağa kendi odasına geçiricem inşallah yakında..

12. 26 Eylül 2009
  13. glyonal

glyonal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 35 haftalık hamileyim, oğluşuma park yatak almayı düşünüyorum. yalnız merak ettiğim şey, park yataklar çok derin, bebeği alıp koyması zor olmuyor mu, büyüyünce en alt katta nasıl yatacak, kendisi girip yatamaz galiba, mutlaka kucağa alıp yatırmak mı gerekiyor o da fisfisfis zor olur herhalde. bir de en üst katı çok sallanıyor. bebek uyurken hareket ettikçe daha çok sallanıp bebeği uyandırmaz mı. yardımcı olursanız sevirim, karar veremiyorum

14. 26 Eylül 2009
  15. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    park yatak almanı tavsiye ediyorum kullanuşlı oluyor her istediğin yere istediğin odaya al götür
    yoo çok derin değil zaten 2 kademe ayaklanmaya başlayınca alt katına yatçaklar zor olmuyo alması falan alt katında fermuar var dışaardan girebilir zaten kendi yatağa kendi kendine girip uyucağı zaman normal yatağına yatar üst katı sallanmıyor öle dediğin gibi yani en azından bizim yatak sallanmıyor sen boş bir yatağı salladıysan sallabilir ama bebek içindeyken sallanmıyor

16. 27 Eylül 2009
  17. EDAAAA

EDAAAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende park yatak aldım.mobilya takımı alırken beşiği istemedim gardrop ve şifonyer işimi görüyor
    park yatak çooook kullanışlı.2 kademesi olması çok iyi.en altta sabitleyici yada sallanır konuma getiren bacaklar var.onu sbaitlersen sallanmaz yatak.ben 2.kademeye geçtik.işimiz bitince deçantasına koyup kaldırıcam hiç yer kaplamıcak.kesinlikle mobilya beşik alma derim

18. 27 Eylül 2009
  19. glyonal

glyonal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim içim ferahladı, sürekli düşünüyordum, sağol.opuyorumnanaktan