kramplar(acil yardım)

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve denizsolmaz tarafından 19 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : denizsolmaz
  1. denizsolmaz

denizsolmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar 2 gündür sabah bacağıma çok şiddetli kramp giriyo bununla uyanıyorum ve bütün gün topallıyorum sizce bunun nedeni ne olabilir??çok ağrıyoooo:KK43::1no2:

2. 19 Temmuz 2007
  3. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    canım benım ablamında oluyo kız zor yuruyo magnezyumda kullanıyo hamılelıgınden berı

4. 19 Temmuz 2007
  5. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu sabah bende krampla uyandım sol bacağım bı anda kaskatı oldu ağrıdan cığlıklar atmaya basladım magnezyumumuda duzenlı kullanmıom ondan mı acaba cok kotu bısey hala basamıyorum ayağımın ustune.

6. 19 Temmuz 2007
  7. boxsxver

boxsxver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şeker hamişler benimde tam sizlerin haftalarınızdayken kramplarım başlamıştı.
    drum magnezyum takviyesi vermişti
    ama bunun en etkili çözümünü birkaç gün sonra keşfettim
    hani sabahları uyandığımızda şööööyle bir geriniriz yaa hani bacaklar eller falan yatakta
    işte onu yapmamaya çalışın çünkü ben farkettim ki gerindiğim an baldırıma kramp giriyordu bunu yapmamaya çalışınca kramplar olmadı
    işallah sizlerede bu tavsiyem yarar......Şeniza.s

8. 19 Temmuz 2007
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar hamilelikte kramplar çok normal bi kere buna alışmaya çalışın hamilelik ilerledikçe baldırlara giren bu kramplar daha da çok artıcak yürümekte zorlansakta magnezyum kalsiyum takviyesi alsakta geçmiyo unutmayın biz bi bebek taşıyıruz buda bunu bi güzel yanıymış gibi düşünün geceleri çığlık atarak uyanmak hoş olmasada elden ne gelir ayrıyetten gerilmekte krampları artırıyor yatakat fazla gerilmeyin 2. bebişini bekleyen bi annenim acı tecrübesi

10. 19 Temmuz 2007
  11. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Bende De Oluyo Kramplar Geceleri Ağriyla Kivranarak Uyaniyorum özellikle Baldirlarima Giriyo çok Zor Oluyo çooook..:çok üzgünüm:ama bebişim için herşeye değer olsun varsın..:1rolleyes:

12. 19 Temmuz 2007
  13. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende henüz olmadı ama daha önceden hamilelik geçirmiş olan arkadaşlarım uyarmıştı tam olarak nedeni bilinmemekle birlikte sodyum eksikliğinden olabileceği söylenmiş onlara ve iyi bir sodyum kaynağı olan muz yemeleri tavsiye edilmiş birde o an yanınızda kim varsa hemen masajla müdahale edecekmiş

14. 19 Temmuz 2007
  15. EU1

EU1 Guest

bende 24. haftada başladı toplasam 10 kere olmuştur ama çok sağlam oluyu oldumuda.benim şişiklerler başım dertte asıl.balon gibi ayaklarımmmmm

16. 19 Temmuz 2007
  17. gxuxzeljoe

gxuxzeljoe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu zamana kadar 2 kez oldu fazla olmadı muz ye gunde bı tane be n oyle yapıyorum onun içinde mazgnezyum potasyum hersey var bebek içinde yararlı magnezyum eksıklıgınden dıye bılıyorum dıkkat et kendıne canım:1hug:

18. 21 Temmuz 2007
  19. denizsolmaz

denizsolmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kıslar bilgiler için muz yiyorum günde 1 tane ama ölüyorum sandım kramp girdiğinde 2 gün üst üste napalım bebişimiz için katlanacaz ..onlar için herşeye değer :)