kredi kartından yıllık kullanım ücreti almayan kredi almayan banka var mı?

Konusu 'Ekonomi-Finans-Borsa' forumundadır ve yelsan tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yelsan
  1. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sinirlendim yapı kerdi word kullanıyorum ama iptal ettircem başka bankaya geçmek istiyorum ücret almayan 35 ytl kullanım ücreti eklemiş dilekçe yazdım ses yok bankadan aynı kartı kullanan arkadaşıma gelmiyor yada işyerinde dilekçe yazanlara iade ettiler müşteri hizmetlerini aradım ödemek zorundasınız iptal yok dedi ya herkesten alsınlar yada almasınlar kendimi enayi hissediyom son borcumda 35 ytl ödemeden kapatabiliyormuşum öyle yapacam 35 ytl ödemeyecem Bildiğiniz yıllık ücret almayan yada az alan banka varmı teşşekkür ederim

2. 11 Haziran 2008
  3. axgxustos_bxoxcexgxi

axgxustos_bxoxcexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asya kart var arkadaşım yıllık kart ücreti yok.benim var ve çokda memnunmum.:)

4. 11 Haziran 2008
  5. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sagol her yerde geçiyormu taksite falan ankarada nerde varki bakıyım bir netten öp

6. 11 Haziran 2008
  7. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bugün eşimde söyledi ekstarda 35 milyon ek ücret yazmışlar benim hatırladığım bu yıl sonunda oluyodu yani biz geçen yaılın sonunda 25milyon kart kullanım bedeli ödemiştik şimdi neden alıyorlar anlamıyorum

8. 11 Haziran 2008
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    hangi kartı kullanıyosanız o bankaya dilekçe vererek bu ücreti ödememek istediğini belirtirseniz almıyolar diye biliyorum.

10. 11 Haziran 2008
  11. axgxustos_bxoxcexgxi

axgxustos_bxoxcexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt canım heryerde geçiyor asya kart.taksitli alışveriştede öle.netten de yapabilisoun başvuruyu ben öle yaptım çünkü:) kart ücreti ile alakalı sorun çözülür inaşşalh.

12. 11 Haziran 2008
  13. ayshxixnce

ayshxixnce mis kokulu Defnem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben genel merkeze fakslamıştım dilekçemi bir sonraki ay ekstrede düşmüşlerdi istersen birde oranın telefonunu vereyim sana...eşimde aynı şekilde başvurdu ve geri yattı para....0 262 647 19 00 buraya faksladım ben... şubeler yardımcı olmuyor pek...en son bu numarayı verdiler bana merkezmiş burası yolladım ve geri yattı para...

14. 12 Haziran 2008
  15. *toprak*

*toprak* ölümden başkası yalan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hem world hem de advantage kartıma asla kullanım ücreti ödemiyorum arkadaşım
    müşteri hizmetlerini arıyorum kartımı iptal edeceğimi söylüyorum ki o kızgınlıkla cidden iptal etmekte istiyorum ama birkaç gün sonra onlar arayıp kullanım ücretini iptal ettiklerini söylüyorlar

16. 12 Haziran 2008
  17. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    evet Yaa Bende Dilekçe Verdim
    Tutari Faturamdan çekin Yoksa Sizden Olan Tüm Kartlarimi Ve Eşimin Kartlarini Kapatacağim Dedim.cvp Glmedi Bekliyorum.yazik Günah Yaa Evde 4 Kart Var Herbirine 35 Ytl ödemek Zoruma Gidiyor Valla.

18. 12 Haziran 2008
  19. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bankaya gittim müşteri hizmetlerini önceden aradıgımda kartımı iptal ettirmek isstediğimi söyleyince 35 ytl eksik borcunuzu yatırın sonra iptal ederiz demişti bugün ödemeye yapmaya gittim memurla dediim eksik yatıracam dedi müşteri hizmetlerini ara aradım bu sefer 35 ytl yıde yatırın yokda gecikmeye girer dedi dedim arkadaşını böyle dedi dedi yanlış demiş siz yatırın sonra bize hesap no verin geri hesabınıza yatırırız dedi memurla dedim iptal olduktan sonra geri yatırmazlarsa olabilir demezmi hem kartım iptal olacak hem param tekrar m.hizmetlerini aradım yatar diyor yatmazsa dedim yatar diyor bireysele çıktım tam cvp veremedi şerefsizya bunlar hepsi başka şey diyor ne yapcam şaşırdım yani