krem allık. :)

Konusu 'Allık ve Renklendiriciler' forumundadır ve nazlihan_hm tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nazlihan_hm
  1. nazlihan_hm

nazlihan_hm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    birkaç gündür elimdeki saçma sapan malzemeleri ne yaparım diye birbirine karıştırıp duruyorum. birkaç gün önce beğenmediğim siyah farı vazelinle karıştırıp krem far yapmıştım.

koyu pembe allık istiyorum. arayıştayım. geçenlerde ucuz bi top allık gördüm, rengini beğendim aldım. ancak sürünce istediğim ton olmadı. kenarda duruyodu. top allığı ezdim iyice, içinden garip garip renkler çıktı mor, yeşil, vs vs... iyice ezip karıştırınca bronz-koyu şeftali arası bişey çıktı. içine yine vazgeçilmez malzememiz olan vazelinden koydum. ayrıca biraz da arko krem sıktım içine. ısıttım ve eski kabına geri döktüm. sonuç;

kıvam: muhteşem
    renk: muhteşem
    kalıcılık: inanılmaz ama gerçekten iyi :)

adam gibi makinam olmadığı için foto koyamıyorum, ayrıca zaten yeni üye olunca izin vermiyo. ben fikir olarak yazmak istedim. herkeslere iyi günler.

2. 23 Ekim 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bende sürekli karıştırırım. başka şeylerle doğal kremler de yaparım. makyaj malzemelerimi de karıştırıp yeni bişeyler çıkarırım ortaya. güzel oluyor. çöpe gtmemiş oluyoropuyorumnanaktan

4. 24 Ekim 2010
  5. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım vazelinde,arkoda yağlı:sinifsinif:
    cildin karma-yağlı ise sivilce oluşumuna yol açar bu.bilgin olsunolumunekankayizsmile
    ürünlerini bu şekilde değerlendirmen çok güzel
    ama arko,yada vazelin yerine,cildine kullandığın bir kremi kullansaymışın keşkebilmiyorumkismile
    umarız resimleride paylaşırsın.eline sağlık ne diyimopuyorumnanaktan
    sen memnunsan mesele yokboshayallersmile