krem / beyaz yatak başlıkları

Konusu 'Yatak Odası Takımı' forumundadır ve MELTEMRE tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MELTEMRE
  1. MELTEMRE

MELTEMRE ♥10.10.10♥ Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar siyah yatak odası istiyorum ama yatak başlığım krem veya beyaz olsun istiyorum.
    özellikle büyük kadife veya benzeri kumaştan olanları arıyorum (homesweathome da güzeller var ama yatak odası takımı fiyatında sırnaşık şey)
    tabi deri modellerde olur
    yardımcı olursanız sevinirim a.s.
  2. 27 Şubat 2009
  3. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

cnm şuan ellerimde bunlar var ama özellikle gidip almakda zorunda değilsin bence döşemecilerde bunların örneklerini alıp gittiğinde yapıyorlar bende böle bişi düşünüyorum ben yatak odası takımı almıcam giyinme odası yapıcam için ve bu şekilde yaptırmayı düşünüyorum sende yaptırabilirsin hatta malzemelerini kumaşını ve tokalarını sende alabilirsin hem iyisinide almış hemde renginide sn karar vermiş olursun boyunada karar verebilirsin ben uzun baktım boyunu normalde standartmış mesela zevkli kızsın vesselam sırnaşık şey kaydirigubbakcemile5
    Son düzenleme: 27 Şubat 2009
  4. 27 Şubat 2009
  5. MELTEMRE

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ay şekerim valla bilmiyorum sonunda aynısından 2 ev yapıcaz o olacak yani sırnaşık şey

bir iki tanesi tam olabilecek görünümdeler hihoyyyt
    bazı şeylerimi yaptırayım diyordum zati ama bunu da yaptırmak aklıma gelmemişti
    ama korkuyorum birascık ya beceremezseler diye :mymeka:
  6. 27 Şubat 2009
  7. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gece gece yatak hayalimizi suya düşürme :jeyyar: sırnaşık şey
    ya mahalle arası bi yere yaptırmazsın onuda yatak odanı alırsın ölçüsünü alırsın gidersin bu işin ustasına on numara yapar :1closedeyes: yani öle düşünüyorum kaydirigubbakcemile3
  8. 27 Şubat 2009
  9. MELTEMRE

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    herşeyin iyisi olsun hayalleri kurarkene gidip mahalle arası yere yaptırılırmı kaydirigubbakcemile
    ustalığından değil de kafamdakini tutturamazsa, hayal güçlerimiz benzer çalışmıyorsa demek istedim şekerim şakkıdı
  10. 27 Şubat 2009
  11. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sen işini bilirsin şakkıdı biliyorum ki hayalin en iyisi yaptırıcan veya aıcanda en iyisidr kaydirigubbakcemile5 o yüzden stres yapma yaptırırsan en ince ayrıntısına kadar anlat açıkla ama güvenemiyorum dersen bu modeller her yerde bulunmuyo azıcık o durumda cebimizdeki akrepleri dürtücez sırnaşık şey benim 3 sene var modası geçmez o zamana kadar inş.. kaydirigubbakcemile3 daha bugün aşkı memnuda mor mor gözüme sokuyodu kamera :mymeka: bide saten mor yatak örtüsü sositososito yemede yanında yat harbi öle bişi hayatta kalmam o yataklardan :) bide aynı renkde bundan koyarsın köşeye

[​IMG] demeyin keyfinize :jeyyar: sırnaşık şey
  12. 27 Şubat 2009
  13. MELTEMRE

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ya bi iki tane beğendiğim oldu maşallah o fiyata yatak odası alırsın dedim :1shok: etrafça bilinen ve güvenilen biyer buluruz artkın napalım :nazar:
    benim yatak örtüm bordo bi kerem çeyiz sayfasına eklemiştim resimlerini hatta :dilcikar:
    ay şekerim bu koltuklar benim hayalim valla :asigim: ama yatak odasına değil çalışma odasına koymak var aklımda şöle bişi

14. 27 Şubat 2009
  15. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ne çok ortak yanımız var cnm ya kaydirigubbakcemile5
    ben çalışma odama böle bişi düşünüyorum bol kitaplı ferak beyaz ve çiçekler ön plan

[​IMG] bide sallanan sandalyeyle tamamlıcam benneyaptımki tabi baya var ama çalışma odası aşkoşum için baya önemli sandelye şart kaydirigubbakcemile3 aman işte zor işler bunlar ya kafamçokkarıştı daha gelinliği cartu curtu var :1ninca:
  16. 27 Şubat 2009
  17. MELTEMRE

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yumuşacık görünüyor şekerim :1hug:
    çalışma odasında renkler yeşil olmalıymış dikkati canlı tutar anlamayı kolaylaştırırmış. zümrüt yeşili ve az daha koyusu tonları düşünüyorum ben de bu kapkara şeyi değil naniknanik rahatlığını göstermek için şey ettim
    benim çalışma odam küçük ama bi pc masası bi kitaplık bide bu tamam zati :çok üzgünüm:

ay bu arada uyumadın mı kız sen ya da kaç saat uyuyorsun sırnaşık şey
  18. 27 Şubat 2009
  19. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    uyku tutmuyoki :nazar: sabah uyuyorum onuda aşkoş 10 da kaldırıyo sırnaşık şey sonra okul filan ayakda uyuyorum kafamçokkarıştı

bu arada bende severim yeşşili çok ve bunun istediğimin yeşilide olur motifleri filan bak hiç düşünmemişdim :1shok::1rolleyes: