kremlerin yaptığı tahriş

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve nnazar tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  1. nnazar

    nnazar Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Haziran 2008
    Mesajlar:
    39
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba benim soracağım soru şu ünlü doktorun verdiği kremlerle ilgili vajinismus kremleri emla ve xlocaine spreyi sürüp ilişkiye girdiğimizden sonra aşırı yıpranma tahriş oluyor bu kremlere mi bağlı acaba bir haftada falan geçiyor kıpkırmızı oluyor vajen bence bu kremlerden doktorada gidemiyorum korkumdan acaba kremlerin içeriği hakkında bilgi verirmisiniz birde tahriş geçsin diye hangi ilacı önerirsiniz..
     
  2. 13 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  3. nnazar

    nnazar Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Haziran 2008
    Mesajlar:
    39
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    birde bu kremler erken adet yapabilirmi ..
     
  4. 13 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  5. nnazar

    nnazar Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Haziran 2008
    Mesajlar:
    39
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada bu kremler uyuşturuyor uyuşunca birşey duymuyorum .. ama uyuşukluk gidince kuruluk acıma hatta vajenin üst derisi gidiyor resmen
     
  6. 13 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  7. Bahceci

    Bahceci Yeni Üye Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bu bahsi geçen iki ilaç da anestetiktir ve ugulandığı alanda hissizlik ve ağrı giderici etkinliği vardır. yani adet düzeniyle bir ilşkisi yoktur. muhtemelen hissiszlik nedeniyle ilişki esnasında hissetmediğiniz acıma dada sonra sürtünmeye bağlı vajianl bölgedeki hasasiyeti arttırıyor. bence bu kremlerden vazgeçip birbirinizle olan diyoloğunuzu güçlendirin. sevgielrimle
     
  8. 13 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  9. nnazar

    nnazar Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Haziran 2008
    Mesajlar:
    39
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    peki bu kremlerin bize yanetkileri var mıdır
     
  10. 13 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  11. nnazar

    nnazar Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Haziran 2008
    Mesajlar:
    39
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca bu vajinal tahrişin geçmesi 5 gün sürermi.. önereceğiniz bir ilaç yokmu acaba tahriş için
     
  12. 14 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  13. Bahceci

    Bahceci Yeni Üye Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam tekrar kremin yan etkisi yaşadıkların olarak söylesek yetmez mi? ekstra birşey olmaz endişelenme. yanma kaşıntı duygusunu alması için, travazol ya da epitelizan bephantene kullanabilirsin. soğuk kompres bir de.
     
  14. 14 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  15. nnazar

    nnazar Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Haziran 2008
    Mesajlar:
    39
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    peki hep tahriş mi olup duracak .. birde adetten iki üç gün önce birkaç damla kan geliyor 3 gün sonra adet oluyorum bu normal mi.. teşekkürler
     
  16. 14 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  17. Bahceci

    Bahceci Yeni Üye Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu kadar çok sorunuz varsa hekiminize tekrar muayene olunuz en doğru yaklaşım bu olacaktır. internetten size ancak bu kadar yardımcı olabilirim.
     
  18. 14 Mart 2010
    Konu Sahibi : nnazar
  19. nnazar

    nnazar Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Haziran 2008
    Mesajlar:
    39
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    korkumm olmasa giderim zaten ..ne zaman kayarım o zaman anca genede teşekkürler
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.