Kreşe başlıyoruz çok heyecanlıyız..

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve notr tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : notr
  1. notr

notr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar pazartesi kızım kreşe başlıyor çok heyecanlı ve sevinçliyim.ama okuldan nevresim takımı istediler daha 3.5 yaşında olduğu için öğlen uykusuna yatacaklar.fikre ihtiyacım var desenlimi ayıcıklımı alıyım kararsız kaldım.aslında diktiricem kampetlerde yatıcağa için rahat olsun kaymasın diye çarşafı lastikli diktiricem ama desen konusunda kararsız kaldım hangisii alsam

2. 17 Eylül 2010
  3. Figolitaaa

Figolitaaa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayıcıklı hoş olabilir mesela winnie the pooh :)))))

4. 17 Eylül 2010
  5. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı olsun benim kızımda yeni başladı 2. haftamız 2007 ikinci 6 ayda bende istediler ben diktirmedim kayınvaldemde varmış minik kareli pikeler varya onlar büyük torununa yaptırmış pembe bi çarşaf yastık kılıfı yetti bence şuanda pek bişey yapma benimki 2 gün uyudu 3. günü uyumadı

6. 17 Eylül 2010
  7. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    ayıcıklı alın bence.staj yaptığım okulda ayıcıklı falan vardı

8. 17 Eylül 2010
  9. notr

notr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çok sağolun kızlar.ya bende uyumazsa diye düşünüyorum ama diğer arkadaşları uyuyunca oda mecbur uyur diye düşünüyorum.evde de öğlen uykusu uyuyo.

10. 18 Eylül 2010
  11. notr

notr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    evet kızlar bugün gittim kararsız birşekilde ama ayıcıklıyımı alsam desenliyimi diye derken yeni bir seçenek daha çıktı önüme zürafa.fil,ördek,arı,kedi gibi hayvanların hepsi bir nevresimde toplanmış tabi prensesim bayıldı bunu alalım bunu alalım anneciğim diye.peki ben ne yaptım :) tabiki prensesimim istediğini aldım şimdi makinemde yıkanıyorlar kurutup ütülücem ve pazartesi kreşe götürücez.çooook heyecanlıyım ben ya.dilerseniz ilk kreş günümü de paylaşmak isterim tabi sizlerinkinide beklerim

12. 18 Eylül 2010
  13. Brownim

Brownim şükürler olsun rabbim bizi korusun :) Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    benim yeğenimde yeni başlayacak ben ve ablamda heyecanlıyız
    ablam daha şimdiden kara kara düşnüyor ben kızımı nasıl bırakıp dönücem diye :)
    sizdede böyle endişeler oluyormu

14. 18 Eylül 2010
  15. notr

notr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    olmazmı var tabi.ama biryandan da içim çok rahat öğretmenlerini tanıdım hepsi çok bilinçli ama zaman göstericek tabi.bir endişemde kızım çok hevesli hevesi kırılırsa diye de korkuyorum zaten ilk hafta muhtemelen yanında olucam alışana kadar(ki çabuk alışacağını sanıyorum)ama tabi hergün uzunca bir süre benden ayrı olucak bu beni üzüyor çok özlicem.ama yeni şeyler öğrenicek olmasıda çok mutlu ediyor.

16. 19 Eylül 2010
  17. notr

notr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canım kızım.hayat kaynağım herşeyim.şimdi sen odanda mışıl mışıl uyurken ben heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum.aslında bende erken yatıcatıcaktım ama uyuyamıyorum.yarın hayırlısıyla ilk kreş günümüze başlıcaz.okadar mutlu ve heyecanlıyım ki....benim küçük prensesim büyümüş ve birşeyler öğrenmek gelişmek için krşlere başlıcak.doğduğun günü hatırlıyorum da ufacık bir bebektin.zaman gerçekten hızla akıp gidiyor.şimdi kocaman oldun rabbim nasip ederse daha da kocaman olduğun günleri görücez inşallah.bende seninle gelicem yarın ve belki tüm hafta.ama sonra evet kabul ediyorum evde kafam biraz rahat olucak ama seni çooooooooooooooooooooooooook özlicem böceğim.senden uzun saatler ayrı kalıcam hemde hergün ama bunu senin ve bizim için yapıyoruz.en başta senin iyiliğin,gelişimin ve tabi eğitimin için.zaten çok akıllı bir çocuksun (maaşallah).hiç zorlanmıyacağını ortama hemen uyum sağlıyacağını biliyorum.sana çok güveniyorum geleceğin çok güzel olucak annecim.herzaman sağlıklı,başarılı,güçlü,özgüvenli,mutlu,çevresindekileri mutlu eden, vefakar, sadık,ahlaklı,imanlı,vatansever,hayırlı kul ve hayırlı bir evlat olucağını biliyor ve temenni ediyorum.SENİ ÇOOOK AMA ÇOOOK SEVİYORUM CANIM KIZIM RABBİM İZİN VERDİĞİ SÜRECE HERZAMAN YANINDAYIM HER NE OLURSA OLSUN.sevgiyle kal o güzel yanaklarından kocaman öpüyorum.

18. 22 Eylül 2010
  19. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı olsun bizde geçen hafta başladık.
    Umarım sorunsuz başlamışsınızdır.
    Eğer yardıma ihtiyacınız olursa buradayım çünkü bizim çok zor geçti ilk haftamız. Hala alışmış değiliz tam anlamıyla ama bazı yöntemler geliştirdim ve işe yaradı.
    Sevgiler.