krese gidecektik,acele gittik(((

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Elis tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Elis
  1. Elis

Elis Guest

bilen bilir cuma gunu oglumun kreste ilk gunu olacakti,,,,cok heyecanliydim...2 gundurde oglum nezleydi cok hafif yanlizca burun akintisi var o kadar , oglumun bronsiti oldugundan iyisallah kotuye gitmez diyodum...persembe aksami yatirirken hafif gogsunun hirladigini hissettim...cuma sabahi saat 7.30 gibi oglumu kaldirdim gogsu duyailecek sekilde hirliyo ve oksuruyodu tabi okula telefon ettim gelemiyecegini soyledim...ve cocugumu kaptigim gibi hastaneye tabi hava verdiler ogluma cok agladi yavrum,,cigerim koptu sanki o aglarken ,cocugum nefes alamiyo nefes alabilmek icin okadar zorluyoki kendini onu ogle gordukce....tarifi imkansiz duygular anne olan bilir....yatirdi tabi dotor ....simdi yavrum daha iyi ,iki tane inhalator kullanmasi lazim bu yasta o kadar uzuluyorumki anlatamam ama onun suan daha iyi ve rahatca uyuduunu bilmek bi okadarda mutlu ediyo beni ...suan misil misil uyuyooo........
    ve bikere daha anladimki herseyin basi saglik...
    Allahim kimseleri hastahanelere dusurmesin,orda olanlarada yardim etsin,herkese acil sifalar versin....:Saruboceq:

Allahim hicbir evlada aci vermesin anne,baba icin cok zor cok((:-)Saruboceq:

Bugunlerimize sukur Allahim beterinden korusun.........:Saruboceq:

2. 12 Ekim 2008
  3. burrbb

burrbb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım ya,ben zaten çocuklara hiç kıyamıyorum,şimdi okurken de çok üzüldüm
    ama iyileşmiş çok şükür,tekrar geçmiş olsuna.s.

4. 12 Ekim 2008
  5. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım ya cocuklar hastalaninca nasil zor oluuyor insan kiyamazken hastalninca af oluyoruz, Allah korusun hepsiniiiiii

6. 12 Ekim 2008
  7. KuKuRuZ

KuKuRuZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun..Allahım beterinden korusun:Saruboceq:

8. 12 Ekim 2008
  9. CAVXIXXSX

CAVXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde geçen sene aynı olay başıma geldi oğluma 1 saate yakın hava verdiler çok zor seni çok iyi anlayabiliyorum canım.Allah kimseyi evlat acısıyla terbiye etmesin.Bütün yavrularımıza Yüce Rabbim sağlıklı, huzurlu,başarılı bir ömür nasip etsin,hastalarımızada acil şifalar

10. 12 Ekim 2008
  11. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çok çok çok geçmiş olsun elis, dediğin gibi Rabbim herkese acil şifalar versin inşallah a.s. oğluşuna da a.s.

12. 12 Ekim 2008
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Canım çok çok geçmiş olsun. Oğlunun iyi olduğuna sevindim.
    Gerçekten hayatta en önemli şey sağlık. Para, pul, kaynana, koca derdi bir şekilde hallediliyorda sağlık kaybedildi mi geriye gelmesi malesef zor oluyor.

14. 13 Ekim 2008
  15. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun arkadaşım. seni çok iyi anlıyorum, hastanede yatmak.....aman onlar hasta olmasınlarda biz olalım. yavrum, kıyamam. Allah şifa versin canım..

haklısın Allah beterinden korusun,. nerede varsa şifa versin .