Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve EU2 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. kırkkilid diyorum başkada bişey demiyorum:lepi:
    kaynar suyu dök,bir iki ateşte tıkırdat,hem iç çay gibi,hem ılınınca saçına sür..durulama suyu yap,ister sür bir kaç saat sonra yıka.keyfin bilir...:nazar:
    saçım uzamıyo deme bu formülü yaptıktan sonradaopuyorumnanaktan
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Haziran 2009
  2. 12 Nisan 2009
  3. phrmcst

phrmcst Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ama bu dem hem sacı uzatıp hem nasıl cılde faydalı oluo??
    duz mantıkla dusunursen sacı uzatan sey cıltte de kıl tuy olusturur???
  4. 13 Nisan 2009
  5. keryneia

keryneia Hera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar yuzdeki killar ancak hormonel bozuklukta yada tras sonrasi gurlesir, bunun disinda hicbisey yuzdeki tuylerin kimyasini degistiremez. Ona bakarsak avokadoda saclara ve yuze iyi gelen bi meyve ve buna benzer bi cok sey..

Bence bu gibi konulara takilmaniza bile gerek yok.
  6. 13 Nisan 2009
  7. aklın yolu birdir..tebrik ediyorum arkadaşım
    kaydirigubbakcemile5
    yazdığın 2 kelime söz insanların kafasını bulandırmaya,hevesini kırmaya yeter zaten..phrmcst
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Nisan 2009
  8. 14 Nisan 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aso cum vala bu bitkilere çok inanıyorum ben..zaten iilaçların hammattesi bitkilerdir.. bi çok işlemden geçiyor ilaç haline geliyor biz direk kullanırsak daha faydalı olacagını düşünüyorum..tabi bilinçli kullanmak lazım..saçlara gelince benim saçlar yaglı malesef aşırı hızlı uzuyo yoksa senin bu iksiri denerdim kesinliklee..inan onca boyama işlemi yaptım saçım yıprandı ama hala direniyor:)kuaför bile amam güçlü saçların varmış diyor:)
    yüzdeki kıllara gelince ya hormonlardan oluyor yada insanın yapısından kaynaklanıyor..mesela benim hormonlarım normal ama kıllı biriyim malesef babama mı çektim ne:)
  10. 14 Nisan 2009
  11. :roflol::roflol:baba'na çektin demek..kopardın beni nem ya..allahta seni güldürsün:lepi:
    bacım maşallah de nazar değmesin:nazar:..saçlarının kuvvetli olmasına ve hızlı uzamasına sevindim..çok güzel bişey bua.hayatım bu bitki öylr mucize birşeyki..ben buraya açtım topic ama öyle sayısız faydaları varki..ayrıca vücuttan ödem attırıyo ve kilo vermeyede yardımcı..kilo sorunu olan bayanlar için..kötü kolestrolü bitiriyo..ya daha neler neler...sorusu olan arkadaşlara yardımcı olurum..bu topicteki yazdıklarım en etkili alanları..saçları yumuşacık yapıyo..kepek mepek hakgetire..:sm_cool::teytey:arkadaşlar kullanın dediğim gibi burdan teşekkür mesajlarınızı bekliyorum zaten:CüvCüv:çünkü bana dua ediceksiniz..kaydirigubbakcemile5
  12. 14 Nisan 2009
  13. tales

tales ღ Aşık RapunZel ღ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ortalama ne kadar uzatıyor canım merak ettim de :utangac:
  14. 14 Nisan 2009
  15. 2 haftada 1.5 2 cm uzatıyor..ama hem içiceksin hem hergün sürüceksin
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Haziran 2009
  16. 15 Nisan 2009
  17. kirmizinci

kirmizinci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu konuyu açtığın için tebrik ederim.Ben de aldım bu bitkiyi ne zamandır arıyordum benim aktarıma yeni geldi.kullanmaya başladım.tam bu konu hakkında topik açacaktım ki sen yazmışsın.Ben bu bitkiyi demledikten sonra son durulama suyu olarak kullanıyorumve yeşil çay demlediğim zaman bir miktar içine atıyorum.daha yeni kullanmaya başladım.ve saçlarıma yeni röfle yaptırdım. gelişmeleri haberdar ederim..

sevgiler :)
  18. 15 Nisan 2009
  19. ben esas seni tebrik ederimki böyle şifalı bir bitkiyi keşfedip kullandığın için...mutlaka bekliyorum gelişmeleri..sana şu kadar söyliyim..gözlerine inanamıycaksın:1shok::roflol:...içmeyi sakın bırakma...ben yüzümüde yıkıyorum biliyomusunhihoyyytbebek gibi yapıyo:nazar:bunuda yapyerimsenibenhergün sür saçına..losyon gibi sonuçta..ilaçlarda hergün sürülüyo..benim piyasada saç için kullanmadığım ilaç azdır..hap olarakta..yani baya bilgim var bu konuda..bu topiği boşuna açmadım..umarım sendede inanamıycağın kadar muhteşem sonuçlar verir..a.s.
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2009