Kromozom anomalilerinden boş gebelik oluşur mu?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve meeelek tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : meeelek
  1. meeelek

meeelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr bey merhaba ben de 6 ay önce boş gebelik sonucu kürtaj oldum(10 hft).dr um bana pataloji sonucum hakkında bişy demedi.yorumlarsanız çok mutlu olucam.'enfekte ve fokal alanlarda nekroze gebelik deciduası+immatür koryon villusları(abort-rest)' diyo sonuçta.kötü bişy var mı merak ediyorum.boş gebelik kromozom anomalilerinden de kaynaklanıyormuş bu testten anlaşılır mı kromozomal bi sorun olup olmadığı.son 3 aydır sıklığı düzenli olmasa da korunmuyoruz ama gebe kalamadım.25 yaşındayım ilk gebeliğimdi yardımlarınızı bekliyorum...

2. 29 Aralık 2010
    Konu Sahibi : meeelek
  3. ecrinteo

ecrinteo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkdasım benim eşimde kromozom bozuklugu var ve ilk gebeligim boş gebelikti ve diyer 2 gebelimde bebegin kalp atışlarını alamadık ve kendiliginden düstü.1 tane tüp bebek denedik olmadı 2.tup bebege basladık ve 11 yumurtam pgt ye gitti şuanda haber beklıyorum.bence eşinle birlikte bi kromozom analizi yaptırın kafanız rahat olsun.rabbım herkezın yardımcısı olsun.allaha emanet ol.sevgiler.