kromozom bozukluğu olanlar buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eyetkiner tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

?

kromzom problemi yaşayanlar suçluluk oluyor mu sizde de ?

Anketin kapanma tarihi 9 Mayıs 2008.
  1. evet hem de çok

50,0%
  2. hayır olmuyor

50,0%
  3. bazen evet

oy sayısı 0
    0,0%
  4. çocuk sahibi olamamın tek sebebi benim

oy sayısı 0
    0,0%
    4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : eyetkiner
  1. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    merhaba ben 4 düşük yaşadım kromozom problemim var senağlama benimle aynı derdi paylaşanlarla konuşmak ve bilgi paylaşımı yapmak istiyorum herkese sevgiler :1hug:
  2. 4 Mayıs 2008
  3. eyetkiner

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    ben bu yüzden kendimi suçlu görüyorum da bazenn....
  4. 4 Mayıs 2008
  5. kahvelokum

kahvelokum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba,
    bu senin elinde olan bir şey değil ki, neden kendini suçluyorsun.... bende de var kromozon bozukluğu ama hiç de kendimi suçlamıyorum.... bu yüzden düşük de yaptım... ama elimde olan bir şey değildi bu... sen de kendini suçlamaktan vazgeç, bunun kimseye yararı yok..geçmiş olsun.. bu arada kromozon boukluğun nedir ?
  6. 4 Mayıs 2008
  7. eyetkiner

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    sözlerin için sağol içimi aydınlattın teşekkürler. ben de resiplokal translokasyon çıktı düşüklerimin sebebi buymuş. yani kromozomlarım kendi aralarında yer değiştiriyolar. senin ki neydi canım ?
  8. 4 Mayıs 2008
  9. kahvelokum

kahvelokum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim kan pıhtılaşmasıyla ilgili sorunum var PAI geninde..... umarım güzel haberlerini verirsin burda.... kendimizi boş yere üzmek yok...
  10. 4 Mayıs 2008
  11. eyetkiner

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    evet hepimizin elinde olan bişey değil. haklısın baştan bilmek güzel ama en başından bilmek daha güzel olurdu 4 düşük yaşamazdım her hamilelik bi umut getirdi bana ama malesef hepsini kaybettim hele de en kötüsü gelişemediği için sorun yokken kürtaj olmak allah herkese hepimize herşeyin hayrılısını versin teşekkürler yanımda olmanız yanlız olmadığımı bilmek güzel:1hug:
  12. 4 Mayıs 2008
  13. eyetkiner

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    sevgili cananla tabii ki güzel haberilerim olursa hemen internetin başında olucam o kadar güzel bilgiler alıyorum ki buradan kendimi daha iyi hissediyorum ben bu siteden hamile kalsam doğum yapsam da kopmucam burada destek ve birlik önemli olan ama tabii ailelerde önemli benim kayınvalidem biraz terstir belki kendimi kötü suçlu hissetmeme sebep yaşananlar aslında ben biliyorum ki bir gün allah bana da nasip edecek ama inanın bazen ağlamak için lavobaya gidiyorum ağlıyorum test sonuçlarıma bakıp ağlıyorum herşey kabus gibi geliyo ama bazen de herşey güzel olacak diyorum bilmiyorum kendimimi avutuyorum ama böyle iştee...
  14. 4 Mayıs 2008
  15. kahvelokum

kahvelokum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tabi ki her şey güzel olacak... bazen hayatta zor dönemler oluyor.. kayınvalidenin ters olması sıkmasın canını, sen isteyerek bir şey yapmıyorsun ki....tabi psikolojin kötü olduğu için en ufak bir şey seni fazlasıyla etkiliyordur... ama senin hissettiklerini anlayack insanlar var burda... aşağıdaki adrese bakarsan (belki de bakmışsındır bilmiyorum ama) yalnız olmadığını, aynı detten muzdarip ne çok insan oluğunu göreceksin...hepimiz bir gün iyi haberler yazacağız burda.... inanmak lazım, yoksa nasıl üstesinden geleceğiz hayatın ...sevgiyle....
    http://www.kadinlarkulubu.com/kan-p...k-yasayan-arkadaslar-var-mi-t98404/index.html
  16. 4 Mayıs 2008
  17. eyetkiner

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    evet haklısın kesinlikle ama inan bana hem yaptığın düşükler hem de aile baskısı insanı fazlasıyla yoruyor ama sanırım alıştım artık 5 yıllık evliliğimde 4 kez düşük yaşamak da kolay değil elbette bi çok insan var bu şekilde verdiğin linke daha önce den de bakmıştım sağol hayırlısını dilemekten başka elimizden bişey gelmemesi kötü sadece
  18. 4 Mayıs 2008
  19. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    biz de kromozom testi yaptırıyoruz sonuçlar 3 haftaya kadar çıkıcak.Çok merak ediyorum.