Kryolan Makyaj Ürünlerini Hiç Denediniz mi?

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve ilarzu tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ilarzu
  1. ilarzu

ilarzu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba hanımlar;

Kryolan makyaj ürünleri gittiğim kuaförlerde camlarda ''Bu salonda Kryolan ürünleri kullanılmaktadır.'' yazısının yanında şu logoyla [​IMG] dikkatimi çekmişti. Bir gün güvendiğim bir makyöz arkadaşımda da makyaj salonunda makyaj yaparken görüp sormamın karşısında, çok güzel kapatıcı özelliği olduğu, tende çok doğal ve kalıcı durduduğu ve çok memnun olduğu yönünde aldığım cevapla daha da merak sardım. Başka bir arkdaşım da gelin makyajında bu markayı kullanan bir makyaj salonuna yaptırdıktan sonra gün boyu hiç akmaması, çok doğal durması ve herkesin makyajını nereye yaptırdığını sormasıyla ufak bi araştırma yapmaya ve sizin de deneyimlerinizi almaya karar verdim. Bu markanın sadece makyaj ürünlerinin yanında sinema, tiyatro makyaj ürünleri ile de iddialı olduğunu duydum.

Şİmdi sizlere netteki araştırmalarım sonucu farlarından biraz bahsedeceğim. İleride diğer ürünlerini de eklemeye devam edeceğim güzeller.

6 li far paleti bunlarda tiyatro paleti diye geçiyor. Siteden anladığım kadarıyla.

6 lı paletin renk skalası

12 li far paleti

12 li paletin renk skalası

24 lü renk skalası

Bu paletler de sedefli, yanardönerli seriymiş

6 li palet

renk skalası

12 li far paleti renk skalası

Şimdilik eklediklerim bunlar hanımlar sizin de paylaşmak istediğiniz, beğendiğiniz veya memnun kalmadığınız bir ürün olursa buyrun bekleriz canlar.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
  2. 16 Ağustos 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    tv makyajı kryolanla yapılıyor zaten spikerlerin oyuncuların fln terden akma derdi yok çok guzel

4. 16 Ağustos 2010
  5. ilarzu

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    evet bayanlar ne diyorduk buyrun burdan devam edelim.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
  6. 16 Ağustos 2010
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bu kilitliydi demin. bundamıkarar verdik.son kararımız bu değil mi. ok o zaman...
    başlık düzelmiş bu arada,.

yazdıklarımı tekrar yazmayım oraya bari. kopyalayayım.:)

Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca Sayfa Bulunamadı (Kryolan) buradada bu markadan bahsedilmiş hatta yazmıştım bende.

suluboya farları çokgüzeldir.özel fırçaları vardır. onlarıda alırsın. resmen suluboya yapar gibi,bir bardağa su koyup fırçayla resim yapar gibi farı sürersin. renklerin yedirilmesi çok hoşolur bunlarda. birbirine geçişler. hariika bir görüntü verir.
    bir eyelinerı vardır.oda far şeklindedir onuda suluboya gibi kullanırsın. çok doğal yapar gözü. çok beğenirim onu...
    stick fondotenlerini özel günlerde kullanın derim. çünkü çok kalındır. güzel kapatır. ama hergün kullanılmaz.toz pudralarıyla beraber kullanmak zorundasınız. ama likit çıkarmışlar şimdi baktım. o çok güzel. gündelik kullanılabilir.
    onuda sürdüğünüzde görünüm harika olur. kapatıcıları mükemmeldir. allıkları kadife gibi. göz kalemleri akmaz ve çok başarılıdır

8. 16 Ağustos 2010
  9. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    millet imla klavuzu olmuşta haberimiz yok:nazar: hee ne diyoduk güzel gözlümzemuszemus
    bu markayı çevremdeki ünlü kokoşlardan bilirim,çantalarından eksik olmaz,gerçekten muhteşem ürünleri var
    tüm mankenler,spikerler,oyuncular bu markayı kullanır..
    gelin makyajı için süpersonik olurkaydirigubbakcemile5ne iyi ettinde açtın konuyu arzum..

10. 16 Ağustos 2010
  11. ilarzu

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Çok sağolasın bıldırcınım ela gözlüm

ben de kep törenimde Tekirdağ da her zaman gittiğim kuaförüm var orda gördüm yakinen

dedim seninkilerden kullanacam:) beyaz farına falan baktım çok hoştu.

-Bir fondoteni var bir sürüyorum nasıl kapatıyor inanamazsın arzu dedi kız.:))) özel bişeymiş detaylı bilgi alınca o konu hakkında da yazacağım reçelli ekmeem

12. 16 Ağustos 2010
  13. solidio

solidio Masumiyet+Cesaret Pro Üye

Beğenildi:
    980
    Ödül Puanları:
    238
    ilarzu fiyatları nasıl canım ......

ünlüler kullandığına göre baya tuzludur dimi bunlarCADIARZU

14. 16 Ağustos 2010
  15. ilarzu

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Girmez okypete merak etme keza Kazen istedi açmamı; ast üst meselesi neticede rahat ol sen:))

16. 16 Ağustos 2010
  17. donut

donut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Fiyatları cok cok uygun canım,ama gunluk asla degıller,agırlar

18. 16 Ağustos 2010
  19. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    balım ben ten ürünlerini çok iyi biliyorum..inan olsun kaymak yapıyo cildi canım ciğerim:smiley-cool:
    bağdat caddesinde mağzası vardı,hala varmı bilmiyorum..ilgilenenler varsa duyurulurzemuszemus