Kryolan marka fondöteni günlük kullanan var mı?

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve dalyaa tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

27 Mart 2009
    Konu Sahibi : dalyaa
  1. dalyaa

dalyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar geçenlerde kryolan satan makyaj stüdyosuna gittim...kryolan fondötenin günlük kullanım için uygun olduğunu söylediler..benim cildim akneye eğilimli bir cilt bu markanın sivilceli ciltler için çok daha iyi olduğunu söylediler...birçok dermatolog bu fondöteni öneriyormuş antialerjik bir ürünmüş...aranızda kullanan varsaa bu konuda bilgilendirirseniz sevinirimm kızlar sağoluunnn...:teytey:

2. 30 Mart 2009
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    o nasıl bir markadır biliyor musun Hollywod yıldızlarının film makyajında kullundıkları çok iyi bir porselen makyaj ürünü yüzde yok denecek kadar doğal roll-on olması dolayısıyla da pratik ve uzun ömurlü uygulama imkanı sağlar.... parasal durumların müsaitse hemen al derim

sisy ve slnchn bunu beğendi.
  4. 30 Mart 2009
  5. dalyaa

dalyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    fiyatı 53 tl civarındaymış şuan kullandığım fondöten daha pahalı olmasına rağmen çok süper kapatmıyor sivilce izlerini artı terleyince bozuluyor,yüzüme kazara değsemde bozuluyor sinir oluyorum..sen kullandın sanırım daylightcığım söylermisin terlemeye falan dayanıklımı, öyle elleyince yüzünü bozuluyor mu.??:içelim:

6. 30 Mart 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bende var. ama günlük kullanılmayı tavsiye etmem. çok yoğun kapatıyor. üstüne mutlaka toz pudrasını sürmelisin. anca gece bir yere giderken sürülebilir. kalıp gibi duruyor yüzde. bende onun ayrıca roll on olarak beyaz concealerı da var

sisy bunu beğendi.
  8. 30 Mart 2009
  9. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    bu markanın ürünleri profesyonel makyajda kullanılıyor. Ben de bir kaç kapatıcısını denedim stickleri falan var. Ama çok ağır bir ürün bence günlük kullanım için pek uygun değil..

10. 30 Mart 2009
  11. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ürün cidden çok profesyonel.ben 4 yıldır kullanıyorum.stick olduğu içinde çok uzun süre gidiyor.fakat günlük kullanım için bence abartı kaçabilir.kadınlar arasında adı ''botoks fondoten'' olarakda geçiyor.su bazlı.nemli bir süngerle kullanıyorsun.süngeri sticke sürüp öyle yüzüne uyguluyorsun.fakat suyla ıslatınca kalıcılığı azalıyor.onun yerine piyasada pudralı vazelinler var.onunla nemlendirip öyle uyguluyorum ben.sonuç çok ii.bazen hafif parlama yapıyor ama doğal ve kapatıcılığı mükemmel.bu kadar profesyonel ve yoğun bir cilt kapatıcısını hergün kullanmak bence hem sağlık açısından zararlı hemde doğallık açısından sanki birazcık abartı kaçar diye düşündüm.yağlı bir cilt yapın varsa fondoten yerine pudra kullanmayı deneyebilirsin...

12. 31 Mart 2009
  13. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    iklim olarak da çok terlenilen kentte yaşıyan biri olarak ben cok memnun kalmıştım fondöteni(renklendirme öncesini) sabitlemek için pudra zaten şarttır (ellenince vs bozulmaması için) ince formda olan markalardan birini seçebilirsin

14. 8 Nisan 2009
  15. Christian_Louboutin

Christian_Louboutin Tek askim ve iki kizim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    kryolan marka makyaj sevenler için günlükte kullanılarbilir. Ama doğal makyajı sevenlere biraz abartı kalabilir. En önemli nokta bunun stick concealırınıda kullansan fondoteninide kullansan kryolanın fixatör toz pudrasını üstüne geçmen gerekir yoksa cildin yağlı olduğu için parlama yapar.

16. 8 Nisan 2009
  17. dalyaa

dalyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    geçenlerde kuaförümdeki makyöz kızla konuştum,kryolan ın su bazlı olduğunu ve önerdiğini söyledi önce sonra cildim akneye meğilli deyince tavsiye etmedi...bende herzamanki fondötenimden terlemeyle bozulduğu için memnun değilim yoksa kapatıcılığı gayet iyi değiştirmeyip makyaj sabitleyici ile fixlesem mi diyorum ama hergünde makyaj sabitleyici sprey zararlı mı fikrim yok tabii...sen nedersin??

18. 8 Nisan 2009
  19. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım onlar satıcı açıkcası bende günlük kullanılacak bişey olarak görmüyorum
    gün içerisinde yüzünde hem parlama yapacak hemde dahada belirginleştirecektir

birde estee lauder double wear ı dene
    ve öyle karar ver derim
    hem kapatması yönünden hem duruşu hemde cilde sivilce veya parlama yapmayan yapısı harika
    bende bir sürü fondoten denemiş olaraktan
    ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR I tek geçerim :lepi: