Kskan kaynanam

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve assu4 tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : assu4
  1. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benım sorun kayınvalıdemın kıskanclıgı 5yıldır tanıstıgım 1yıldır nısanlı oldugum nişanlıma annesının hergun sen o kızla yapamazsın dedğini öğrendım nısanlım agzndan kacırdı ben sımdı bole bı anneye dugunumuze 50gun kala böle şeylerle ugrasan kıskanc kaynanama ne yapmalıyım kafamçokkarıştı

2. 22 Haziran 2009
  3. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenç kıskanç kadın ... anne diyemicem kusura bakmasında
    sende kusura bakma nişanlında çok densizmiş ne o öle annesinin lafını eşi olcak insana taşıyor
    sendekileride onamı taşıcak dedikoducu kadınlar gibi..
    sen ilerde zorluk çekersin cnm benim benden sana tavsiye evin barkın çok uzak olsun bunlardan

4. 22 Haziran 2009
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Üzücü bir durum senin arkandan böyle kelime kullanan birine ilerde anne diyceksin halbuki Neden böyle düşünüyor bunu söylemesindeki amaç ne bence bunları öğren ve utandır onu eğer nişanlımı seviyorsam onunla gerçekten mutlu olacağıma inanıyorsam ben öyle yapardım yerimseniben

6. 22 Haziran 2009
  7. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kayınvalinedene birşey yapmayı değilde onu yanıltmak için ne yapabileceğini düşün bence, yani davranışlarınla onu haksız çıkarmayı bu kendi mutluluğun içinde gerekli..kişisel savaşa çevirme hem nişanlın hem kendin hem ilişkin yıpranır.

8. 22 Haziran 2009
  9. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkamdan konusup yuzumede gulen bırısı gelde anne de işte ne yapıcam bu kadnla bılmıyrm nısanlım öle bı agzndan kacırdı neden böle bişi deme geregı duydu bu kadın anlamıyrm cunku ne bı kavgamza nebı tartısmamıza sahıt olmus bırısı degıldır kafasna gore konusuyo benı kıskanıyo farkındayım ama bu kadınla ugrasmak ıstemyrm ne yapmam gerekio arkamdan konustugunu bıldgmı farketsın ıstyrm neyapımde haddını bıl kaynana dıyım

10. 22 Haziran 2009
  11. kuseyy

kuseyy Kocamın Kuzusuyummmmmmm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cadı kaynan ne olacak bence sen ona laf falan vur anlasın yani pis kıskanç düğün yaklaşıyoya ondan öyle yapmıstır o sımdı ıyyyy cok gıcık su kaynana muılletı

12. 22 Haziran 2009
  13. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bı hatamı gorse oglunu dusundgunden dıo dıycem ama 5 sene boyunca sımdımı yanlıslarımı gormeye basladı besbellı oğlunu kıskanıo huzurumuzu kacırmak ıcın yapıyo yaptgı terbıyesızlık madem mutlu olamıcagmızı gecınemeycmzı dusunuodu yıllarca benı bılıodu tanıyodu ıstemeye gelmeseydı ıstemyrm deseydı yuzume gulup canm canm deyıp sımdıde huzursuzluk yaratmaya calısıyo

14. 22 Haziran 2009
  15. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    benim kayınvalidemde öyle demiş bi zamanlar ,oğlum sen bu kızla yapamassın

demiş yıllar önce ,ben eşimden değil ama başkalarından duymuştum ,tabi sonra utandı bu

söylediğinden,ben tahmin ettiği gibi çıkmadım..bana beceriksiz ,yemek yapamaz ,hep çalışmış bundan

kadın olmaz, anne olmaz gözüyle bakıyodu,şimdi en sevdiği gelini benim..herkese göğsü kabararak

tanıştırır ,beni över ,sever ,bence hemen yargılama ,evlendikten sonra senin ona yaklaşımın onun

fikirlerini değiştirecektir emin ol..

16. 22 Haziran 2009
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşım karşına al ve derdi neymiş öğren ne sebeple bu kanıya varmış nedir bi öğren en uygun yolun bu olduğunu düşünüyorum.benneyaptımki ayrıca nişanlın neden söyledi sana peki annesine ne cevap veriyomuş

18. 22 Haziran 2009
  19. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

bıraz tartıstık anemle hergun tartısyrm anlaşamazsın dıo dedı sustu zaten bende konunun ustune gtmedım ama kafama takıldı bıraz dusunyrm snra nısanlıma acıcam bu konuyu kaynanama da gıdıp neden bole dıomussun gıbı bı dıyaloga gırmek ıstemyrm