Kuaför mağduru olanların paylaşım alanı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sinemis06 tarafından 21 Haziran 2008 başlatılmıştır.

21 Haziran 2008
    Konu Sahibi : sinemis06
  1. sinemis06

sinemis06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim saçlarım altın sarısıydı ,platin sarısı röfle yaptırdım üzerine,
    sık röfle attı kuaförüm..paketler açılınca turuncu bi renkle karşılaştım.şu an delirmek üzereyim yaaa.kuaförüme saçım çok kötü oldu tupturuncu bu ne böyle dedikçe..hayır çok güzel oldu zamanla oturucak rendi dedi ısrarla kabul etmedi saçlarımı mahvettiğini.

kuaför salonundaki diğer müşteriler bile saçlarımı sordular "ne olduda böyle oldu"."çok ilginç bi renk olmuş" dediler.yaaa arkadaşlar lütfen yardım edin..
    saçımın rengi turuncu ve yumurta sarısı renklerinde.yani insan içine bile çıkılmaz[​IMG]

bu turunculuk röfleden sonra oluyomu gerçektende?
    zamanla geçermi?
    sizlerinde başına geldimi böyle bi olay?

Son düzenleme: 21 Haziran 2008
  2. 21 Haziran 2008
  3. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    platin röfleden sonra nadiren de olsa ,koyu sarılar olur arada ama bariz turuncu değil tabi..onların olması cok normal..şuan ne renk saçın bilemıorm ama dediğim gbiyse 2-3 yıkamadan sonra diğerleriyle aynı renge dönüo endişelenme....

4. 21 Haziran 2008
  5. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sanırım bir aksilik olmuş..Turuncu renk de neyin nesi? Tamam röfle zamanla gerçekten oturur ama ilk yapıldığında da turuncu ya da yumurta sarısı olmaz ki?

Ben de yaptırırım sürekli çok şükür bir aksilik olmadı ama olanları duyuyoruz..

Bence tekrar ara kuaförünü, bu rengin oturacağından emin misiniz de, eminim derse birkaç gün bekle, düzelmezse yine git..Üzerine yapsın düzeltsin rengi.

Foto koysan kuaför hatası olup olmadığını anlardım..

6. 21 Haziran 2008
  7. zuzucybel

zuzucybel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    88
    canım ya:KK43:(( adamlar işin beceremeyince zamanla oturur normal derler ama normal değil ilk defa duyuyorum röflenin turuncu olanını.. bende leventte yaptırmıştım saçlarımı sözde çok iyi bir yer adam saçlarımda ki boyayı akıttı zararı varmı dedim yok dedi tabi saçlarımın üstü yandı kestirmek için yine aynı salaga gittim(bende ayrı bir salağım ya:p)
    bana dedi ki( beni hatırlamadı bu arada) aaaa saçların yanmış hangi kuaföre yaptırdın... bütün müşteriler duyacak şekilde siz yaptınız dedim. hiç bişi demedi salak..

8. 21 Haziran 2008
  9. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    aman allahım ,mis gibi saçı mahvedip sonra da oturur düzelir nefis diyen kuaförerden nefret ediyorum.
    kaç kere iğren şekilde düzledcek diye saçalrımı yıkadım ,anlatamam.
    inşallah bri an önce düzeltirler.
    ama sanırım onalrın yıkama dediği bir su var o kızıllığuı alıyor.paralak ve pilatina yakın renge dönüştürüyor.
    bir an önce umarım düzeltirler.çok züelme .sağlık varken değil mi ama, yazık etme canına.

10. 21 Haziran 2008
  11. sinemis06

sinemis06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o zaman ben saçlarımın fotoğrafını çekip yüklerim buraya o zaman daha iyi anlaşılır .ben daha önce böyle bi olayla karşılaşmadığım için bilemiyorum kuaförümün hatasımı değilmi

arkalar yine idare ederde saç dipleri ve ön kısımlar resmen turuncu yaa[​IMG]

ben inanıcaktım nerdeyse ama diğer müşteriler yanıma gelip gelip, saçımın rengine bakıp, "ne ilginç bi renk" falan dedikçe ben kendi kendime demekki böyle bişey normal değil dedim..birde avril lavigne fotoğrafı vardı kuaför salonunda ,boyamadan önce kuaförüm o fotoğrafı gösterip "işte böyle yapıcam saçlarını " demişti.

avrilin saçları nerde benimki nerdeee[​IMG]alakası bile yokk..ben fotoğrafımı ekliyim akşam sonra sizlerin yorumlarına göre hareket ederim.

12. 21 Haziran 2008
  13. ebruusta

ebruusta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merabalar bende byan kuaförüyüm normalde öyle irenk olmaması lazım kızıllık kalmış saçında saçına cila atmadı kuaförün işlem bittikten sonra onun kızıllığı alması lazımdı

14. 21 Haziran 2008
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Hayır arkadaşım..
    Bak röflenin rengi dediğim gibi zamanla oturur daha güzel olur ama bu ilk yapıldığında çok kötü olur demek dedil ki.

Ben senelerdir röfle yaptırırım turuncu yumurta sarısı asla olmadı..Platin sarısını aynen oluyor her seferinde..

Kesinlikle yapamamış, insanlar bu kadar şaşırdığına göre bu renge..

Düzeltsin hatasını..

16. 21 Haziran 2008
  17. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Altın sarısı saçın üzerine yapılan röflede turuncu renk mümkün değil olmaz.Çünkü saçının rengi zaten sarıymış.Yani çok daha açılması gerekirdi .Aslında madem saçların altın sarısıymış , röfle setleriyle kendin bile yapabilirdin canım .İstersen başka bir kuaföre danış ama dikkat et saçını yakmasınlar .Kızımın saçlarını yaktılar ,bütün psikolojisi bozuldu .Dışarı bile çıkmak istemiyor.

18. 21 Haziran 2008
  19. sinemis06

sinemis06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben o zaman gidip kuaförle bi konuşuym ,ama ben bu kuaföre teslim etmem bi daha kendimi.başka kuaföre giderim..çünkü cilayıda attıktan sonra da gitmedi turunculuk..iyice anlatıyım beğenmediğimi ,istediğim gibi bi renk olmadığını,tartışmak zorunda kalmak istemiyorum,çok üzülürüm öyle bi durumda,inşAllah güzellikle hallederim..

.benim eski kuaförüme gider yaptırırım yeniden ama bu kuaföre 80 ytl verdim.
    eski kuaförümde 80 isterse o zaman annem benim saçlarımı yolar