kuaförden onaylı !!!!!!!

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve gabriyella tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gabriyella
  1. gabriyella

gabriyella :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle meraba arkadaşlar..biz kadınların en büyük derdi saçlarıdır heralde.geçen gün ablamın balosu nedeniyle kuaföre ablamın saçlarını yaptırmaya gittik.ondan aldığımız bi tarif var ve onu sizlerle paylaşmak istedim.. henüz denemedim ama kuaför arkadaşımız denemiş ve etkisini görmüş özellikle yııpranmış saçlara çok iyi geliyormuş tabi uzatmaya da yardımcı oluyormuş...

tarifi şöyle:

ilk başta eczaneden e vitaminli ampul, bepanthen ampul alıyoruz bunları karıştırıyoruz.. bu karışımın içine yarım limon ve hakiki zeytinyağını karışıtıyorsunuz.. işte bu kadar.. :)

kuaför arkadaş bunu ne kadar kullandı ne kadar sürede bi etkisini gördü açıkçası bilmiyorum... ama gerçekten işe yaradığını söyledi saçları çok ypranmış bi bayanmış ama bu karışımı uyguladıktan sonra bebek saçlarını bile uzatmış... ve yıpranmış saçlarını yumuşacık yapmış...

a.s :1rolleyes:

2. 1 Temmuz 2010
  3. siren16

siren16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saçta n kadar süre bekletmek gerekir birde haftada kaç kez uygulanmalıdır?

4. 1 Temmuz 2010
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    Saça limon? ne kadar mantıklı?

6. 1 Temmuz 2010
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    limon yağlı saçlara iyi gelir ama kuru saçları iyice kurutur asitli çünkü ben güvenemedim denemeyeceğim. yapmış etmiş uzamış.. mışmışmış lar pek ilgimi çekmiyor ama yine de paylaşım için teşekkürler deneyenler umarım faydasını görür. :hulya: