kuaforu nereye kıme sıkayet edebılırım

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve xsxirine_4553 tarafından 12 Ekim 2007 başlatılmıştır.

12 Ekim 2007
    Konu Sahibi : xsxirine_4553
  1. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bı bılgınız varmı kuaforlerı nereye kıme sıkayet edebılırız saclarımı berbat ettıler ben dun kuafor kuafor gezdım bana sacına el bıle suremem mahvetmısler tek bı boya damlası sacına surulse kopar valla dedıler kı senın sacın cok cok saglıklı bır sac dedı kuaforler yanı bu kadar ısleme dayanabılmıs kı saclarındada onceden rofle varmıs nasıl bır bılıncsızlıktır dedı dıger kuaorlerde ve sacıma asla rofle yapılmayacagını uzun bı sure soledıler cok uzuldum kıme sıkayet edebılırım bu kauforu

2. 12 Ekim 2007
  3. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    İyi bayramlar şirinecim.Öncelikle yaptırdığın şehir ya da ilçedeki kuaförler ve berberler odasını bul.Herhangi bir kuaförden öğrenebilirsin bunu.Onun başkanını söylerler.Onlar bakarlar saçına.Gerçekten bi deformasyon varsa iyi bi ceza yer yapan kuaför.

4. 13 Şubat 2008
  5. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    kesinlikle kuaförler odasına şikayet etmelısın.

6. 13 Şubat 2008
  7. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    daha oncede boyle bir davayi duymustum turkiyede haberlerde tazminat davasi acabilirsin

8. 13 Şubat 2008
  9. çiçeksel

çiçeksel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    şirine öncelikle çok geçimş olsun. Benim saçıma da benzer bişey olmuştu kuaför yüzünden. Su dalgası yaptırmıştım ve saçım sapsarı oldu birden. Ki saç rengim çok koyudur. Sonraki gün düzelttiler falan ama takip eden 2 sene boyunca hiç oturmadı saçım. Ta ki dipten gelen yeni saçlarım uca kadar uzayıncaya kadar.

Mahkeme konusuna ben de katılıyorum. Bence bir cilt doktoruna git raporunu al. Bunu unutma mesela.

Çünkü şöyle bişey var. Bazen kuaförler bozukluğun suçlusu olarak saçın yapısını suçluyorlar halbuki bir kuaför hangi ürünün hangi saça uygun olduğunu bilmek zorundadırlar. Yine de bozuluyorsa ürün ya bayattır ya karışıktır / sahtedir ya da kuaför lisanslı değildir yani eğitimsizdir. Dolayısıyla her halükarda suçlu.

Bu arada saçların için bepantene serum yumurta ve zeytinyagi maskesi yap ayda iki kere.. Emin ol bikac ay içinde toparlanacaklar.

Geçmiş olsun tekrardan.

Kayra8 bunu beğendi.
  10. 3 Nisan 2008
  11. ESRAXE

ESRAXE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    tatlım benim eşim 20 senelik kuaför, allaha çok şükür müşterilerle ilgili hiç sorun yaşamadık ama sık sık yaşadıgımız bi sorunu paylaşmak istiyorum. müşteri bize geliyor röfle kaça diyor, 100 ytl örnek veriyorum diyor eşim, kadın aaaaa çok pahalısınız diyor, gidiyor mahalle arasında bi kuaföre yaptırıyor 60 ytl ye ondan sonra saçları avucunda bize geri geliyor,bu sac nasıl düzelir diye.
    ben şunuda anlamıyorum bu 50 veya 60 liraya röfle yapanlar, ne malzeme kullanıyor onuda anlamış deyilim, bizim felsefemiz, en kaliteli ürün,en iyi hizmet.
    bu şekilde kaliteli müşteri elde ediyoruz,

şikayetiniz....
    ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA EDEBİLİRSENİZ.
    BURADA KAYDI YOKSA BUDA BİR SUÇTUR AYRICA,a.s.

12. 10 Kasım 2011
  13. roniha

roniha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    AVCILAR PELİCANDA BULUNAN MALİ KUAFÖR DE saçlarımı siyahdan kahveye dönüştürmek istedim.mehmet adlı şahıs bana saçımın hiç bir şekilde yıpranmadan 250 tl ye 5.14 saç rengine getireceğini söyledi ve bu işlemin zamanına 1.5 saat biçti.bir ertesi gün serdar adlı şahıs saçlarıma devam etti.tam 8 saatimi alarak ve saçlarımı naylon gibi yaparak bırakdıla.adamlar saçımı yakıyorlar ve ardından biraz uçlarından alımamız gerek diyorlar ya!!!sanki ben yakıp gelmişim!!! aman kızlar çok beceriksizler sakın sakın! belimde ki saçlarım şimdi ensemde,gerisini siz düşünün artık.kuaförler odasına şikeyet ettim sonuca bakacaz:18:

14. 10 Kasım 2011
  15. Nurgulce

Nurgulce Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benim saçlarımda siyah ve boya yüzünden mahvoldular avucuma sıgmazdı önceden simdi kedi kuyrugu gibi :KK50:
    kuaförde rengi degiştirmeyi düşündüm ama hiç cesaret edemedim:KK53:
    en sonunda kendi haline bırakmaya karar verdim.. beyazlarım var ama onlarla anlaşıyoruz bu ara:KK1:
    sonrasında kahve yapıcam en zararsızlarındanmış:26:

16. 10 Kasım 2011
  17. roniha

roniha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kuaför özür dilerse, telafi etmeye çalışırsa affedebilir miyiz kızlar?

18. 11 Haziran 2012
  19. mai_anemon

mai_anemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar Suadiyedeki Gürcan Gönül kuaföre sakın gitmeyin, balyaj yaparken saçımı yaktılar. bir de üstelik hatalarını kabul etmiyorlar yok benim saçım ince telliymiş de onun için böyle olmuş, ben yıllardır balyaj yaptırıyorum, ilk defa böyle oldu. hem paramdan hem saçımdan oldum.