Kuaforun Gazabina Ugradim

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve bebishim tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

?

KUAFORUN HATASI SONUCU SACINIZ HIC MAHVOLDU MU?

1. EVET OLDU AMA TEPKIMI VERDIM

26,9%
  2. HAYIR OLMADI

19,2%
  3. EVET OLDU AMA TEPKI VERMEDIM SİNEYE CEKTIM

53,8%
    2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : bebishim
  1. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Kötü KazenBENIM SACIMDA KIZILLIK VARDI AMA UZUN ZAMAN ONCE SACIM UZAMISTI BELIMDEYDI
    KARAR VERDIM TAKTIM SARI TONLARINDA GOLGE YAPTIRAYIM DEDIM LÜKS BIR YERE GITTIM VE
    DUN MAHVOLDU ARKADASLAR,ORYALLE SACIMI ACAN VE BENI HICBIR SEKILDE UYARMAYAN KUAFOR SACIMI YAKTI KOPTU SACIM PLASTIK GIBI ŞOK OLDUM TUTAM TUTAM ELIME GELDIİ.ALLAHTAN HERYERI OYLE DEGIL,
    SACIMDA DEGMEDI CEKTIGIM IZDIRABA VE VERDIGIM PARAYA,
    NEYAPMALIYIM DUN BOYATTIM BIR RENGE USTUNE RÖFLE YAPTI ORYALLE ACARAK(01 HAZIRANDA YANI)UZERINE KÜLLÜ KUMRAL BOYAMAYI DUSUNUYORUM CUNKU BEGENMEDIM SACIMDA YIPRANDI HEMEN BOYAMA DEDILER NEYAPMAYALIM YARDIM EDIN ARKAADSLAR:KK43:
    NE KADAR BEKLEYEYIM TEKRAR BOYAMAK ICIN

Son düzenleme: 2 Haziran 2008
  2. 2 Haziran 2008
  3. bebishim

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Konuyu Bir Derdim Var Bolumune Acicam Sanirim Yanlis Yere Ac Misim:KK43:

4. 2 Haziran 2008
  5. aslımm

aslımm Guest

canım sakın ha kotu oldu dıye hemen boyamaya kalkma yoksa hıc bır sekjılde duzelmez daha kotu olup cok fazla dokulur bekleyebıldıgın kadar bekle en az bır bır bucuk ay beklemenı tavsıye ewdıyorum yıne de sen bılırsın ama ben ce etrafın sozune aldanma yok sa olan sacından da olursun

6. 3 Haziran 2008
  7. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım röflenin ustune kullu boyarsan saçın yeşilimsi olur.o yuzden mumkun olduğunca saçını dınlendin ve ilk etapta normal kumralla boyamanı tavsıye ederim.

8. 3 Haziran 2008
  9. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım bence saçını kestir ve dinlendir, giden saç yerine gelmiyo kolay kolay..Çok yorma renginide önemseme bence bi 6 ay sabret.

10. 5 Haziran 2008
  11. bebishim

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar kumrala boyadım ,ama sacımda okadar cok renk varkı suan anlatamam,kızıl kahverengı sarı kumral
    berbat yanı,ama bu halımede cok sukur

12. 21 Haziran 2008
  13. similla

similla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım aynı sey benim basıma geldi,oryalmıdır nedir onla actı sonra boyadı,seninki gibi kopmadı saçlarım,ama öyle yıprandıki,saçımı kestiriyorum hiç abartısız 10 gun sonra tekrar kırılıyo,kestiriyorum yine aynı sey,2-3 sene saclarımın ucları hep kırık dolastım,şimdi uclarında kaldı sadece,şimdi bi kuaforun agzından sacının rengini acalım dediklerinde kacıyorum ordan:)

14. 21 Haziran 2008
  15. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım ayrıca saçına bakım yap sen.
    Bak al bepanthen evigen ampül ve badem yağı karıştır sür.
    Şampuanına da çam esansı karıştırabilirsin.
    Yardımcı olur saçını güçlendirmeye..

16. 23 Haziran 2008
  17. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aynısı başıma geldi. ben bir hafta iinde 3 defa boyatmak zorunda kaldım bide sonra açtırdım düşün artık ne hale geldi upuzundu saçım. yanmadı ama ben bioxcinin ampül ve şampuanını kullandım acayipppp iyi geldi. saçım tutam tutam elime geliyodu iki haftada durdu. bebek saçı gibi saım keçe gibi oldu açılmıyodu ama ipek gibi oldu. sakın şu market şampuanlarıyla yıkama bioxcin ampülle şampuan al hem dökülmüyor hem kendine geliyor. bi süre bpyatma bandana falan kullan :asigim:

18. 23 Haziran 2008
  19. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya bu kuaföre giderken illa bişeyler okuyup gideceksin ve illa direteceksin. ben öyle yaptım saçım renk paleti gibiydi evde amaya kalktım :eek: ama mahvoldu sonra iyi bi kuaföre gittim dedim ben bitkisel açıcıyla açmanı istiyorum çünkü saçlarım hem ince hemde uzundu öyle yaptı ama biraz pahalı oldu. sonra doğal bi renge boyadı. bide bioxcin aldım ampülüyle ne kestirdim ne başka bişey tekrar ipek gibi oldu:asigim: