Kuafrde kalarn boyatan varm?

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve zelixsx06 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zelixsx06
  1. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar saçlarımı yeni siyaha boyattım ama kaşlarımın rengi açık kaldı kötü gözüküyor kaşlarım seyrek birazda o yüzden boyatmak istiyorum swiss o parı kullandım memnun kalmadım kuaförde kaşlarını boyatan varmı?varsa ne kadar kalıyor kaşta? yardımcı olursanız sevinirim bu arada ankarada önerebileceginiz bi yer varsa memnun olurum

2. 24 Eylül 2008
  3. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim tenim açık kumral saçlar siyah kaşlar açık ve seyrek çok kötü gözüküyor arada kaş kalemiyle boyuyorum o kadar güzel duruyor ki kaşlarımın şekli çok güzel çıkıyor ortaya çok fark oluyor ama yıkayınca gidiyor:çok üzgünüm:eek: yüzden acil bayramdan önce boyatmak istiyorum arkadaşlar yardımmmmm

4. 24 Eylül 2008
  5. ..AYBXIXKE..

..AYBXIXKE.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben boyatıorum saçlarım sarı rengini kırdırıyorum bi yan etkisi dökülme falanda olmuyo

6. 26 Eylül 2008
  7. yildizay

yildizay Guest

bayanlar bende ilk defa gecen ay kaşımı boyattım saçlar sarı olunca açmak gerekti tabi. ilk etapta bende korkuyodum dökülür falan diye ama hiç bi yan etkisi olmadı gayet doğal duruyo 1 ayda eski haline dönüyo memnunum yani yarın gidip tekrar boyatcm

8. 26 Eylül 2008
  9. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    güvenemıyorum kuaforlere zaten kaşlarım az ben koyulaştırıcam acmıcam rengını ama saç boyasıyla boyarlar diye korkuyorum dökülür diye kaşlarını koyulaştıran yokmu arkadaşlar

10. 14 Ekim 2008
  11. seldauxgxur

seldauxgxur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç korkmayın benim de saçlarım koyu renkli ama kaşlarım çok açık renkli ve seyrekti. Kaşlarımı yıllardır alan kız başka bi yere taşınınca ilk defa korkarak gittiğim kuaförün ısrarırya boyattım. Ve mükemmel oldu. 20 günde bir tekrarlatmak lazım. Yıllardır boşa eziyet çekmişim tavsiye ederim.

12. 29 Ekim 2008
  13. durden

durden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de boyatıyorum saçlarım kızıl kaşlarım koyu kaldığından rengini kırdırıyorum.2 hafta gidiyor..ama ben ayda bir boyatıyorum..

14. 29 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Canım yan etkisi yok. Ama kaşlar, saçlar gibi olmuyor. Çok yapay duruyor bence. Ben de yaptırdım ancak benim kaşlarımda 2 gün kaldı. Çünkü eski rengine döndürdüm hemen :)

16. 29 Ekim 2008
  17. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benımde saclarım röfleli ama yogun attırıyorum sarısını
    dolayısı ıle kaşlarım cok koyu kalıyor.kuaforume kaşlarımı actırıyorum.
    hıc bı yan etkı yada dokulme olmuyorr.

18. 26 Mart 2009
  19. kisstherain

kisstherain Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben de bu yaz saçlarımın rengini açtırmak istiyorum, tabi kaşlarım koyu kalmasın diye onu da boyatmayı düşünüyorum.. ne kadar ücreti bilen var mı?