Kucaga alisan bebislerimiz

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve selin25 tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : selin25
  1. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar benim oglusum 2 gun öncesine kadar gözleri acik oldugu surece hep kucak istiyodu ve buda benim inanilmaz canimi sIkIyodu.Kayinvalidem de bizde kaldigi icin (gecici olarak tabiki) baya bir oglusumu kucagina aliyodu ve bende en son gerekmedigi surece kucagina almamasini rica ettim, tabi biraz bozuldu ama kucagina eski slkllkta almamaya basladi tabiki ve son 2 gundur Allah´ima sukurler olsun ki oglusum eskisi gibi surekli kucaktan indikten sonra aglamiyo.Artik gaz sancisindan mi agliyodu yoksa kucak isteginden midir bilinmez ama simdilik rahatim:nazar:.Insallah simdi oglusuma nazar deydiripte tekrar eskiye dönmem:Saruboceq:
    Peki sizlerde durumlar nasil?Bebisler huysuzluk yapiyormu, yapiyorsa nasil cözumleriniz var?

2. 10 Mart 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bu konuyada ilk ben yazayım :)) sınıtısı olmadığı sürece kucak istemiyor çok şükür gündüzleri emzirmek ve alt değiştirmek için alıyorum kucağıma akşamları babası geldiğinde alıyor sadece özlediği için annemler de anlayışlı allahtan çok almıyorlar şimdi kendi kendine uyudu yatağında kuzum:nazar::nazar:

4. 10 Mart 2009
  5. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim oğluş kucağı çok seviyo çok fazla da almadık kucağa aslında ama işte heves gene de alındı aile bireyleri tarafından:)) Bide konuşulsun istiyo devamlı susunca ağlıo ee gecenin köründe de halim olmuyo konuşmaya babaya paslıyorum ben de napımm :))

6. 10 Mart 2009
  7. EYXSXAN0066

EYXSXAN0066 Oğluşunun Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk günden beri bende gerekmedikçe kucağıma almadım emzirmeden ve allt temziliğinden sonra sevip oynayıp yatırdım şimdi ağlamıyo uyumasada beşikte yatıyo

8. 10 Mart 2009
  9. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Maşallah valla nazar değmesin özeniyom böle bebişleree uslu uslu :nazar::nazar:

10. 10 Mart 2009
  11. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    20 gün memlekette kaldım.gelen gecen aldı kucagına.ben ise emzirmek altını degiştirmek için alabildim kızımı sadece kucagıma.ama o benden cok kucaa alanlar dediler ki cok kucanda tutma alışmasın dediler.emzirdigim zamanda görenler dedi :mad:
    şuanda ise sıkıntısı olmadıgı sürece kucak istemiyo.ben uyanınca alıyom az sevip altını degiştirip emzirip koyuyom yatagına.ama aksam babiş gelince alıyo kucana uyanıksa gece yatmadımı agladımı sallamamak için babamız alıp kucanda gezdiriyo evin içinde.

12. 11 Mart 2009
  13. Bebixsx

Bebixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben ilk kızımda kucaktan çok çekmiştim o yüzden bunu almamaya çalışıyorum,zaten sürekli emmek için kucağımda bu nasıl almamaksa artık :)

14. 19 Mart 2009
  15. EU2

EU2 Guest

bende gerekmedikce kucaga almiyorum ama bi kac defa karni tok oldugu halde bagirdi yataginda kucaga gelmek istedi kucagima aldigim an sustu ve uyudu yatagina biraktim gene agladi gene kucagima aldim gene uyudu yada aninda sustu sırnaşık şey
    cok sükür ama devamli kucak istemiyor bu olay sadece bi iki defa basima geldi okadar .... :nazar:

16. 19 Mart 2009
  17. hxuxvik

hxuxvik kk miş çokta tın. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimki kucakcı ya bende almamaya çalışıyorum ama sürekli emmek istiyor emerken uyuyor yatırınca uyanıyor tekrar kucagıma alıyorum günüm genelde böyle geçiyor :kızgın:zaten aglamasa bile babamız işten gelince kucagından indirmiyor. ben çok kucagında gezdirme deyince onun sevgiye ihtiyacı var güven duygusu olmsı için kucaga almak gerek diyo. :eek:klava:anlıcanız bizimki tam kucakcı olacak:asigim:

18. 19 Mart 2009
  19. reyyan6380

reyyan6380 4.sınıf olduuukkk :) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Kucak istemelerinin de bi süresi var,sürünmeye başlayınca zaten kucakta durmayacak,isteseniz de o istemeyecek,bence kucağa alınmalı,sevildiği hissettirilmeli,bu da ona güven verecektir.