Küçük Aptalın Büyük Dünyası-Pucca Günlük

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve Lionness tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Lionness
  1. Lionness

Lionness Cadı-Asi-Merhametli Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kitabını okuyanları eleştirenlerin tam olarak neyi eleştirdiğini anlayabilmiş değilim. İsteyen okur, istemeyen okumaz, tamamen kişisel tercih ve okuma özgürlüğü, tenkit edilecek bir durumdan ziyade... İnsan her zaman edebi açıdan çok değerli olduğunu düşündüğü şeyleri okumaz ki, bazen sadece eğlenmek için de okur...Temmuz ayında okuduğum, çoğu paragrafta kadınlara dair itirafları bu kadar rahat bu kadar açık yazmasına rağmen kahkahalara boğuldum bir kitap. Sadece eğlenmek ve rahatlamak için tavsiye edebileceğim bir yaz kitabı...http://img812.imageshack.us/img812/2927/puccaa.jpg

2. 18 Eylül 2010
  3. meyra8

meyra8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    85
    Ödül Puanları:
    153
  4. 24 Ekim 2010
  5. kuzeymila

kuzeymila <3<3<3 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kuzenimin tavsiyesiyle okudum.. kitap okurken hiç bu kdar güldüğümü hatırlamıyorum.. dili biraz deil fazlasıyla argo... kimine göre edepsizce gelebilir ama okurken çok eğlendim..
    kitap bittikten sonra bi kaç gün benimde konuşmam pucca ya doğru kaymaya başlasada etkisi çabuk geçti de konuşma tarzım eski haline döndü çok şükür:)

tavsiye ederimm,kısa bi sürede olsa hayatla dalga geçmek isteyen okurlara hitap ediyor..

6. 26 Temmuz 2011
  7. NektaR

NektaR &#9825; Kaktüs Çiçeği &#9825; Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    198
    bugün edinip, akşam okumaya başliycam ben de :KK8: