küçük bir sorun

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cicikizsinem tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : cicikizsinem
  1. cicikizsinem

cicikizsinem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    153
    şimdi cumartesi yaşadığım bir problemi anlatmak istiyorum.cumartesi kayınvalidem köye gidecekti akşam 8 gibi kızıma normalde ben çalıştığım için hep o bakıyordu şimdi annem bakıcak bir aylığına buraya kadar normal herşey.cumartesi çok yoruldum saat 4 e kadar temizlik yaptım çıktım anneme gittim düğün vardı akşam bende ablamda düzleştirici falan filan vardı saçımı ona yaptırcaktım çocuğu oraya bıraktım ablam daha gelmemişti bende o arada kayınvalideme bişeyler alıp gideyim dedim çok yorulduğum için çocuğu 5 kat asönsörsüz çıkarmak istemedim kollarım kopuyordu neyse aldım gittim neyse çocuğu sordular bende durumu anlattım görümcem keşke getirseydin görseydim dedi 10 dk falan oturdum çünkü eşim 6 da gelicekti evde olmam gerekiyordu çıktım eşim annesi götürmüş otobüse o arada anlatmışlar herşeyi ne anlattılarsa artık eşimde keşke çocuğu götürseydin böyle şeyleri düşünmen lazım dedi çok bozuldum ne yapmam lazım?:uhm:

Son düzenleme: 20 Temmuz 2010
  2. 19 Temmuz 2010
  3. melankoli59

melankoli59 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Açık açık anlatsaydınya temizlik yaptığını çoçuğu 5 kat yukarıya çıkaramaycağı için götürmediğini canım o zaman arkandan konuşmazlardı belki.
    Sakın aramamazlık etme sonra eşinle aran bozulur canım boş ver eşine evet düşünememişim de o kadar..

4. 19 Temmuz 2010
  5. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Canim ya, ya sen cok gencsin yada cok bilgisizsin.
    Düsünsene, sen calistigin dönem kayinvaliden bakmis kizina. Simdi onu cani gibi, belki kendi cocuklarindan fazla seviyorlardir cicikizi, hicmi düsünemedin, kayinvalidemler gitmeden canindan cok sevdikleri torununu görsünler diye.
    Degil 5 kat 10 kat cikarim vallahi, madem benim cocugum bakiliyor ve seviliyor tabiki onlarin hakki görmeleri. Belki uzun süre kalacaklar köyde. Ben kayinvalidenleri cok iyi anliyorum. Lütfen daha saygili ol cevrene. Ben kendi ailemden biliyorumki torunlari onlarin gözbebegi, hayat yasami, ikinci bahari yaslilar icin, birazcik daha empati kurman gerekirdi.

6. 19 Temmuz 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Duyan da Fizan'a gidiyorlar sanacak !.. Düşünememiş olabilirsin,ama bunu art niyetle eşine anlatmaları çok ayıp,hiç samimi bulmadım .:KK3:

8. 19 Temmuz 2010
  9. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    katılıyorum, çok güzel yazmışsınızvereliniortak

10. 19 Temmuz 2010
  11. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kayınvalidelerin yaşanan şeyleri gidip hemen oğullarına olay varmış gibi anlatmalarına dayanamıyorum. arkadaşımız belirtmiş yorgun olduğunu belki düşünememiş de olabilir. hemen oğullarına bak senin karın böyle böyle yaptı demek mi gerekiyo yani. düşünemiyorlarmı sonra o çiftin arasında sorun çıkacağını... benim kayınvalidem de böyle yapılan iyilikler göze görünmez en ufak bi söz hemen oğula aranır ağlayarak böyle böyle yaptı diye anlatılır. sonra da tabi evde huzur kalmaz.

12. 19 Temmuz 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    valla arkanı döner dönmez, gelin çocuğu bize getirmedi diye eşini fişteklemeleri gerekmiyodu, valla ben bunun hiçbi yerinde bi iyi niyet göremeyeceğim.
    eğer rahatsız olduysa kaynanan, diyebilirdi sana kızım çocuğu getirde bi vedalaşayım, özlerim diye
    ama yok direk fiştek
    :bbo:

14. 19 Temmuz 2010
  15. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.750
    Ödül Puanları:
    163
    Olıvıa ya katılıyorum, ama esıne sıtem etmelerını anlıyamadım.

16. 19 Temmuz 2010
  17. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamaiyle katiliyorum... düsündüklerimi yazmissin kaydirigubbakcemile5

18. 19 Temmuz 2010
  19. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bencede ben olsam senin yerinde aynı şeyi yapardım hatta bu tarz olaylar başıma geliyor.Senin saf saf niyetlerin varken insanların böyle yapması onlardan uzaklaştırıyor üstüne seni.