küçük göğüslülere sütyen tavsiyesi

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve sweet_dreams tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sweet_dreams
  1. sweet_dreams

sweet_dreams Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    küçük göğüslü kızların en öenm verdiği şey sütyenleridir.kendimden biliyorum.ben reflection markanın en dolgulusunu kullanıyorum yeni keşfettim bu sütyeni ve harika bi dolgunluk sağlıyo hayallerimdeki gibi olmasa da idare ediyo..sizlerde kullandığınız sütyenleri tavsiye ederseniz hepimiz faydalanabiliriz......

2. 30 Eylül 2009
  3. crnnn

crnnn Guest

cnm katılıyorum yardımcı olmak açısından söylüyorum bana da kardeşim almış bu marka bi bikini bi giydim yanımda güneşlenen çok küçük göğüslü iki kız silikon mu var varsa nerde yaptırdın çok güzel duruyo falan diye sordu acayip oluyo resmen pamela anderson gibi oluyorum bi daha giymedim o yüzden büyük görünmesini istiyorsanız tavsiye ederim :dance:

4. 30 Eylül 2009
  5. qLamorous

qLamorous kıSkançç!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sahicisi büyük olmadıktan sonra ne yapalım anam sütyeni yaa kocişlerimiz sütyenin altındakini görüyo sütyeni değil ki..vala ben önüme hangi marka glirse onu aliom fark etmez :D

6. 1 Ekim 2009
  7. crnnn

crnnn Guest

cnm aynen bende valla bakıyorum hangisi hoşuma giderse farketmiyor alıyorum direk :D ama bu soru çok soruluyor en azından dışardan görenler büyük görsün isteyen çok var :KK66: