Küçük Kedinin Günlüğü / Gülelim Hadi:))

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve Meg tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Meg
  1. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    14.758
    Ödül Puanları:
    388
    Küçük Kedinin Günlüğü

Birinci Gün
    Bugün beni alıp yeni evime getirdiler. Artık burada yaşayacakmışım. Ah be günlük, bıktım kedinin inciği misali oradan oraya taşınmaktan. Sürekli seferiyim, Allah sonumu hayır etsin.

Eski evde 6-7 büyük kedi vardı. Ama inan, buraya geldiğime geleceğime pişman oldum. Uzaktan şöyle bir gördüm, sarı bir şey var evde, koğuş ağası gibi bıyık titretti bana. Bir daha karşılaşmasak bari. Geldiğim evdekiler ne iyilerdi.

ıkinci Gün
    Galiba beni alan kadın bir manav. Armut, armut diye geziyor evin içinde. Bu arada dün gördüğüm bıyıklının ismi Ökkeşmiş. ıçim ürperdi. Henüz karşılaşmadık ama kapının altından nefesini hissediyorum. Güzel kokuyordu.

Üçüncü Gün
    Bıyıklarınız dökülsün e mi! Armut benim ismimmiş! Zaten Ökkeş Efendi yedi yiyecek, iyice karizmayı yerle bir ettiniz. Hiç yoktan bir Şerafettin deseydiniz. Armut! Oyuncak olduk ellerinde, bir de şirinlik olsun diye Aymut demezler mi?! Şeytan diyor, çak iki pati gözüne, şimşekler çaksın.

Dördüncü Gün
    Ökkeşle beni kontrollü olarak karşılaştırıyorlarmış. Kontrolsüz yaratıklar! Adam ensemde sürekli, 5 kat büyük benden üstelik. Neymiş kardeşini seviyormuş. Nereden kardeş oluyoruz onu da anlamadım ya! Ben istemiyorum kardeş mardeş, bırakın beni, bırakııııınn!

Beşinci Gün
    Galiba Ökkeşi biraz sevmeye başladım. Kafamı yalayınca hoşuma gidiyor. Ama ipin ucunu da kaçırıyor bazen, azıcık dirensem patisiyle yere sabitleyip yalamaya devam ediyor. Viyaklamayı keşfettim. Ne zaman viyaklasam manav kadın koşarak gelip kurtarıyor beni. Laf aramızda günlük, bazen sırf Ökkeşe gıcıklık olsun diye mahsustan viyaklıyorum. O sapsarı kedi bir morarıyor görmelisin!

Altıncı Gün
    Ödüm koptu! Yine o iğrenç kutuya koyup beni arabaya attılar. Kutu Çin malı mıdır nedir, nasıl rahatsız. Aha dedim, yine gidiyoruz başka eve. Tam da Ökkeşle iletişim kurmaya başlamıştık. Neyse ki eve geri döndük diyeceğim ama gittiğimiz yer de çok iç açıcı değildi. Doktor amca oramı buramı kontrol etti, bir de tatsız tuzsuz bir şey içirdi, midem kalktı vallahi. Neymiş, parazit varmış. Size ne kardeşim benim parazitlerimden!

Yedinci Gün
    Çok açım be günlük! Manav kadın özene bezene mama hazırlıyor, iki lokma alıp biraz gezeyim diyorum, bir dönüyorum ki Ökkeş ayısı, tabağı sünnetlemiş bile! Ağzımı da bozdum ama vallahi sinirim çok bozuk. Hayır, soluksuz yemek istemiyorum, formuma dikkat etmem gerek, azar azar ama sık sık yiyin diyordu Seda Sayan televizyonda. Bu Ökkeş, kadın programı da seyretmiyor anlaşılan!

Sekizinci Gün
    Yemek sorunsalı çözüldü nihayet. Tabağım bitmeden ara verdiğimde, hemen viyaklıyorum. Manav kadın gelip tabağımı saklıyor. 10 dakika sonra yine getiriyor koyuyor önüme. Az daha yiyip yine viyaklıyorum. Bu arada intikamımı da alıyorum. Ökkeşin mamasına dadandım. Yiyorum, yiyorum, yiyorum.

Dokuzuncu Gün
    Keyfim yerinde. Bazı konuları aşmış bulunuyorum. Ökkeşin giremeyeceği birkaç dar nokta tespit ettim. Onu gıcıklandırıp, gidip oralara giriyorum. Söylene söylene çıkmamı bekliyor. Bir de, tuvaletimi yapıp üzerini kapatmıyorum. Ökkeş, her defasında peşimden girip itinayla tek tek kapatıyor yaptıklarımı. Sen misin ensemi ısıran. Al sana, al sana!

Onuncu Gün
    Yok günlükçüğüm, yok! Mamamı da yesin, kakamı da kapatmasın, razıyım. Ne belalıymış bu sarı çıyan! Bugün beni balkondan attı! Manav kadın apar topar bir yere götürdü beni. Bir kurcaladılar, bir kurcaladılar sorma. 5 tane iğne yedim onun yüzünden, burnum da kanadı. Kim kaybetti peki? Tabii ki o! Geceyi yatak odasında tek başına geçirdi, ben manav kadınla baş başa salonda kaldım. Kucağından indirmiyor beni, sıcacık. Tamam biraz canım yandı ama iyice kıymete bindim.

Onbirinci Gün
    Havasızlıktan gebermek üzereyiz! Ökkeş denen sarı, beni yeniden oradan buradan atmasın diye, şimdi de kontrollü olarak havalanıyoruz. Bu kontrol meselesinden çok sıkıldım. O kadar kontrollüysen kedine sahip çık dedim manav kadına. Tınmadı.

Sirk hayvanı gibi olduk zaten. Gelene geçene beni gösteriyor. Allah bilir bilet de kesiyordur bu kapıda. Üstelik bugün beni severken, nonoşum dedi. Çok gururuma dokundu be günlük.
    Onikinci Gün
    Şakırt, şakırt, şakırt Yeteeerrrr! Elinde bir makine, yatsam fotoğrafımı çekiyor, kalksam fotoğrafımı çekiyor. Sapık mıdır nedir anlamadım! Şöyle bacaklarımı açıp sere serpe yatamıyorum.

Onüçüncü Gün
    Uğursuz gün bugün işte günlük! Onüçüncü gün ve manav kadın bacaklarım açıkken çektiği fotoğrafı cümle aleme göstermiş, hem de internette! Sitenin kapatılması için mahkemeye başvurmayı düşünüyorum. Tanıdığın iyi bir ''avucat'' var mı?

Ondördüncü Gün
    Göbeğimi öpüp duruyor. Bir punduna getirsem diye nicedir bekliyordum. Bugün tam o göbeğimi öperken, fıısss. Bir kokuttum ortalığı, sorma. Sıkıysa bir daha öpsün göbeğimden.

Onbeşinci Gün
    Tırmalama tahtası var evde. Gıpgıcır bir şey, tırmaladım tırmaladım tırmaladım. Sonra bir baktım Ökkeş koltuğa çalışıyor. E benim neyim eksik, ben de koltuğa giriştim. Laf aramızda perdeyi de yırttım ama manav kadın görmedi henüz. Zaten her yer delik deşik.

Bu arada benim fısss kalıcı bir çözüm değilmiş. Kadın hala göbeğimi öpüyor.

Sevgili arkadaşım AlevD.'den alıntıdır..

Son düzenleme: 24 Kasım 2014
    LilYumiyum ve slnchn bunu beğendi.
  2. 31 Ocak 2010
  3. white_girl

white_girl Kıbrıslı gız Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hahahaha kediye bak içten pazarlıkçı hiçte memnun olmuorr kaydirigubbakcemile3

yayamas kedi
    :hulya:

saol canem güzeldii :))))))

4. 31 Ocak 2010
  5. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    14.758
    Ödül Puanları:
    388
    tipe de baksanızına helekaydirigubbakcemile3
    maşallah şekerleme bişey:)

6. 31 Ocak 2010
  7. masal3

masal3 Guest

cok güzel ya....tam bir komedi,,aynılarını ben pamuğuma yapıyorum her an elimde fotoğraf makinası,göbeğini kaşırım alırım bunları ben yaparken oda bunlarımı düşünüyo acababilmiyorumkismile

8. 1 Şubat 2010
  9. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    annem yerim onu tipe bak Şeniz bu arada avuCAT süpermiş kaydirigubbakcemile3

10. 1 Şubat 2010
  11. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    :roflol:Çok güldüm, Allah'ta seni güldürsünalkisalkisalkisalkisalkisalkis

12. 1 Şubat 2010
  13. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    14.758
    Ödül Puanları:
    388
    kaydirigubbakcemile3sanırım düşünüyolar buna benzer şeyler evet..

kaydirigubbakcemile3komik çokk..

Amin tatlım,hepimiz gülelimmopuyorumnanaktan

14. 2 Şubat 2010
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    vayyy nankörr armutt:))) :jeyyar:

çok güzeel bir yazıı gülmekten yüzüm kırıştı:)) (nankör erca bu da) kaydirigubbakcemile3

16. 3 Şubat 2010
  17. hepyek85

hepyek85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güzel ya, ben de kendimden bir şeyler buLdum, şimdi kedimcimin gözünün içine bakıyorum, acaba o bana ne diyor diye :)

18. 3 Şubat 2010
  19. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    14.758
    Ödül Puanları:
    388
    kaydirigubbakcemile3 her okuduğumda ben de gülüyorum hala..

buna benzer şeyler geçiyo bızdıklarından kafasından herhalde,komiklerr,çookk komikler bu bızdıklarkaydirigubbakcemile3