-----küçük meleğimin hareketlerini hissediyorum artık-----

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve hale87 tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : hale87
  1. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 15+4 hamileyim.perşembe akşamı uzandım tv izliyorum.hani insanın gözü seyirir ya karnım da aynı öyle seyiriyor.önce allah allah dedim daha erken hissetmem için o kadar fazla takmadım.ama bugun takip ettiğim bi sitede okudum ilk hissetmeleri bu şekilde anlatmışlar orda da.karında seyirme şeklinde başlar... diye. buna ragmen hala tam olarak emin değilim az önce eşime konuşuyoruz msnden.bi kaç günden beri aramız limoni konusmuyorum onla jeyyar söliim dedim şimdi hareket ettiğini acaba ne tepki vercek.söyledim bana dediki ben biliyorum.hatta 3 gün oldu.. :1shok: nerden biliyorsun dedim.şimdi konuşmuyorz ya kızını sevemiyor haliyle.gece benim uyumamı bekliyormuş ben uyuduktan sonra kızını seviyor :1closedeyes: ve severken de hissetmiş hareketlerini.ya hadi benim hissetmem normal de baska bir insanın hissetmesi için biraz erken değil mi arkadaşlar??
    aranızda da var mı meleklerimizin hareketini hisseden?? ya varya kızlar ölürsünüz bu duyguya şimdi sokaklara çıkıp bagırmak istiyorum :sm_cool: hamile olmak farklı bu hareketleri hissetmek cok farklı :sm_cool:a.s.

2. 17 Mayıs 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    benimde kasığımda bir seyirme oldu ama oynadımı
    bilmiyorum canım ya umarım oynayan odur
    bizim babamızda seviyor ama henüz onların hissedebileceğini sanmıyorum
    daha erken çünkü biz zor hissediyoruz da
    bu arada eşimle bende limoni olduğumuz zaman o da sewemiyor bebeği
    üstelik gecede sewemez çünkü ben hissediyorum dokundumu

4. 17 Mayıs 2008
  5. ilsenim

ilsenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzeldir eminnim darısı başımıza inş

6. 17 Mayıs 2008
  7. aryener

aryener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 15 hafta hamileyim.benimde 2 gün önce yemeği yedim akşam uzandım sonra karnımın iki tarafına bir tekme gibi bişey attı.bende inanamadım
    yani gerçekmi değilmi bilmiyorum ama uykuya dalmıştım uyandım bile o haraketlere bilmiyorum tekmeledimi.hissedenler paylaşşsın arkadaşlar.benimde kzım olacakmış çin takvimide erkek görünüyordu.

8. 17 Mayıs 2008
  9. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

hale cim seyirmelerle başlıyormuş zaten ilk başlarda bence doğru hissetmişsindir sen bizlerden çok daha öndesin bebeğini ilk kucağına alacak anne sen olacaksın ama eşine de acıdım yazık adamcaza kızını senmek için senin uyumanı bekliyor demek dokunduğu zaman uyanmıyor musun ben anında uyanırım sen uyuduğun zaman meleğin harekete geçiyor belki eşinde hissedebilir ama henüz dışardan birinin hissetmesi içinde erken diye düşünüyorum

darısı bizim başımıza olsun artık bakalım biz ne zaman hissedeceğiz meleklerimizi

hayırlı olsun aryener senin meleğin tekmeler bile atıyor demek bende hissedebilmem için 3 hafta daha beklemem gerekecek demekkii benimde çin takviminde erkek çıkıyor bakalım bu hafta ikili testim var belki dr um cinsiyetini de söyler merakla bekliyoruz

10. 17 Mayıs 2008
  11. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ewet seyirme normal bendede olmuştu. tekmedir vs....daha çok erken 20haftadan önce çoz az iihtimal veriyor doktorlar ilk gebelikler içn....

12. 18 Mayıs 2008
  13. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    bende 15+4`üm..
    yeni yeni sabahlari ve gece yattigimda hissediyorum
    ama babamiz henuz hissetmedi..

14. 18 Mayıs 2008
  15. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben yaklaşık 1-1,5 aydır hissediyorum. çok güzel bir duygu hakikaten varlığını yaşatıyor sana. böyle uzanırken falan çok yoğun olduğu zamanlarda babamızda hissediyor, ama bana göre daha zayıf hissediyor tabi. hatta bu kadar erken hissettiğim için akrabalar erkek olduğunu söylüyor, bilmiyorum artık cinsiyetini öğrenince anlayacağız bakalım doğru mu değil mi?

16. 18 Mayıs 2008
  17. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok sık hissediyorum ama doktor çok erken sen anlayamazsın dedi.gaz hareketidir o dedi.CADIARZU
    ben yinede elini oynattı kolunu kaldırdı diye seviyorum...:1closedeyes:

18. 18 Mayıs 2008
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ya o seyirme bendede oluyor bazen de ben onların hareket olduğunu düşünmüyorum daha ya kızlar bebek minicik onun gücü kuvveti ne olsun ki hissettirsin ya :)
    Eşimde hareket ediyor sanıyor bazende.bence hareket değil henüz o.Benim bi arkadaş var.O diyor ki ben 3 haftalıkken hissediyordum hareketlerini.Walla yuh dedim daa neler :pp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.