Küçük Mutluluklarımız:)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve tubicik tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : tubicik
  1. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    slm canlarımm güzellerim,cirkinlerimsırnaşık şey ecüklerim cücüklerim böcüklerimsırnaşık şey
    kücükte olsa yüregimize mutluluk hissini tattıran,gülücügün yüzümüze kosa kosa geldigi,kendimizi cok iyi hissettigimiz kücük mutluluklar olur hayatımızda..

peki paylasarak hep birlikte mutlu olmaya ne dersiniz:eek::asigim:

gelin bu topikte mutluluklarımızı paylasalım

dip not:
    (biliyorum artık senin konularından bıktım deyip kalwyeyi basma gecireceksinizsırnaşık şeyama napayım farklı duyguları keşfetmeyi seviyorum:asigim:)

Son düzenleme: 23 Mart 2009
  2. 23 Mart 2009
  3. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    kücükken okulda bir oyun yazmıstım ve bu oyunu oynamak için ögrencileri secip günlerce calısmıstım..
    ve 23 nisanda tüm okulun önünde bu oyunu oynadık..

aslında oyunun pek beyenilip beyenilmecegi pek umrumda degildi,sadece yazdım ve bunun bir sekilde gerceklesmesini istiyordum..birilerinin bunu oynamasını ve tüm insanların izlemesini hayal ediyordum.

23 nisan günü oyun bittiginde herkes bizi ayakta alkısladılarr..doyasıya ..hiç susmuyorlardı..ve banada kücük bir ödül verilmişti..

ve anladımki o alkıslar hayatımın anlamıydı.ömrümdü..cok güzeldi
    kücük bir alkıs hayatımın mutluluguydu...

4. 23 Mart 2009
  5. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    kıs forumca depresyona mı girdinizzzsırnaşık şey yok mu kimsenin mutlu anlarııyerimseniben

Son düzenleme: 23 Mart 2009
  6. 23 Mart 2009
  7. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkes ayakta alkışlamış,doyasıya,hiç susmadan ve sana ödül wermişler sen hala küçük bi alkış diosun seni gidi nankör seniiiiii:hooray:saka bi yana da ben bi pamuk şekere mutlu oluyorum walla canımdelikafadulden

8. 23 Mart 2009
  9. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    yazdigim her siiri ilk önce kuzenime gönderirim onun her seferinde begendigini söylemesi kücük yani aslinda büyük mutlulugumdur...

10. 23 Mart 2009
  11. bizler mutluluklardan değil acılardan zewk alan bir güruhuz.....:nazar:

içimden geçen canımın istediği şeyleri çat kapı elinde poşetle gelip bu ne dediğimde ne biliyim öyle aldım getirdim sana demesi .. benim şok olmam. ve bunun bir iki değil onlarca kez olması..resmen beni hissediyor .. insanın sevgilisi bir poşet konserve mısır,topitop,burn,cips ,ton balığı,vanilyalı puro gibi şeylerle gelirse şaşırmaz mısınız?.. işte böyle ilginç isteklerim ve benimle telepati mi kuruyor yoksa ecinnili olan ben değilimde o mu? bilemedim gitti.. CADIARZU
    ama mutluluk anlarımdan nadide bir örnekkyerimseniben

12. 23 Mart 2009
  13. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben doğumdan sonra kızımı ilk elime aldığım günü unutamam.Çok mutlu olmuştum.....................

14. 23 Mart 2009
  15. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mutfağa girip saatlerce uğraştığım pastanın afiyetle yenip çok güzel olmuş denmesi
    ve her denememde tuturmam yorgun düşüp bir daha mutfağa falan girmem asla dediğimde
    her seferinde aynı şeyi yapışım ve hiç şaşmayan lezzettli pastalarımın beğenilmesi
    beni acayip mutlu ediyor mutfaktayken unutuyorum her şeyi
    iş bulaşık kısmına gelince tekrar hatırlıyorum ama -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
    öyle bir dağıtıyorum ki toplaması yapmasından uzun sürüyor benneyaptımkibenneyaptımki

16. 24 Mart 2009
  17. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    tam senin konuyu görünce aha bizim kız gene konu açmış demiştimki sende aynı şeyi yazmışsın kaydirigubbakcemile3 konuya gelince ben en ufak şeylerden bile mutlu olurum tubicik mesela dışarıya bakarım hava güneşliyse içime bi mutluluk gelir yada çikolata yerken mutlu olurum ne biliyim en ufacık şeylerden bile mutlu olurum işte ben basit bi insanım -tatlicadiarzu-

18. 24 Mart 2009
  19. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kk ya gelip bildirileriniz 1-2-3 neyse artık
    gördüm mü çok mutlu oluyorum ben