Küçük prensime aşık oldum :)))

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Revolucion tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Revolucion
  1. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    az önce kan ter içinde uyandım uykumdan. bir hastahanedeydik babanla kucağıma kucucuk bi şey tutuşturdular.sürekli gülümseyen boncuk boncuk bakan bi şey opuyorumnanaktan o an aşık oldum ona aldım sarıldım. ağlamakla ürkmek arası bir ses çıkardı sonra koynuma sokuldu yumdu gözlerini.arabamıza bindik dizlerimin üstüne yatırdım dahada bir mayışarak uyumaya başladı.babana döndüm ne kadarda küçük dedim gözleri mutluluk yaşlarıyla dolu baktı sana sesi çıkmadı.neden bilmiyorum indik arabadan seni bıraktık orda bir sürü tanıdığımızın olduğu bir yere girdik bir haykırdım DEVRİM nerde diye.sakin bir şekilde arabada dedi baban geldim aldım seni. kucağıma alınca açtın gözlerini yine boncuk boncuk bakıp gülümsemeye başladın.bir binaya girdik. etrafta bir sürü insan.karşımızda samimi olduğumuz bir akrabamızın köpeği.(ne zaman gitsek gelip karnıma başını yaslar seni dinler sen hareket ettikçede yüzüme bakıp kuyruğunu sallar belliki oda mutlu seni duymaktan)birden saldırdı sana sende kucağımdan fırlayıp onun ayaklarına dolandın.bağırmaya başladım atıldım sana ulaşamadım. senağlama ben yaklaştıkça siz uzaklaştınız bir an hamle yapmamla bir boşluğa düştüm.uyandım etrafıma bakındım karanlıktı.gecenin sessizliğinde beşiğine monte ettiğimiz dönencenin sesi geliyordu yan odadan fırladım gittim baban beşiğinin yanında uyaya kalmış, dönencede açık. opuyorumnanaktan ellerim karnıma gitti sakince hareket ettin farkettimki ordaydım.

şu an içim bir garip ilk defa gördüm seni rüyamda Allah'ım ne kadar güzel ne kadar şirin bir bebekti.ve ne kadar karip bir duygu.sanırım artık beklemek dahada zorlaşacak.şafak 69 sana aşık oldum küçük prensim :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

bu gece yaşadığım garip bir durumdu bu sizlerlede paylaşmak istedim. :CüvCüv:

2. 3 Ağustos 2009
  3. tinkerbelle...

tinkerbelle... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırolsun canım.. inşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine, çok duygulandım opuyorumnanaktan

4. 3 Ağustos 2009
  5. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende oğluşumu görmek istiommm....rüya bile olsa görmek istiom:çok üzgünüm:
    antikacım hayırlısıyla alalh kucağımıza almayı nasip etsin ne güzel bebişini görmüşsün alalh hayra yazsınnnn:Saruboceq:

6. 3 Ağustos 2009
  7. askbuya

askbuya oğlum benim sçs Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allah hayra yazsn canm bizimde şafak 60:=))))allahm kucağmza sağ salm almayı nasip etsinn..

8. 3 Ağustos 2009
  9. Revolucion

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    amin inş. kızlar. Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucaklamayıı nasip etsin tüm hamişlere. olmayıpta isteyenlerede en kısa zamanda nasip etsin bu güzel duyguyu tatmayı.

10. 3 Ağustos 2009
  11. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Allah rüyanı hayırlara çıkarsın... Sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah...

12. 3 Ağustos 2009
  13. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    rabbim sağlıcakla evladınıza kavuştursun
    kolay doğumlara inşallah
    sırayla sonra darısı bize

14. 3 Ağustos 2009
  15. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    hayrolsun tatlımm sağlıkla meleğini kucağına al inş.

16. 3 Ağustos 2009
  17. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayrolsun canım.. ben de kızımı ilk hissetmeye başladığımdan bu yana '' leyla gibiyim '' diyorum herkese... o kıpırdıyor, ben aşka düşüyorum opuyorumnanaktan bu duygunun bu kadar güzel olacağını hayal bile edememiştim açıkçası. allah sağlıkla kuzularımıza kavuştursun, olmayanlara da nasip etsin dilerim. :Saruboceq::nazar:

18. 8 Mayıs 2010
  19. Revolucion

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bunu görünce gözlerim dolarak okudum. oğlum doğmadan bir ay önce olmuş ve birden hatırladım o rüyayı. oğlum aynı rüyamda gördüğüm bebek :))) ama aşkım değil tek aşkım herif sevgili olarak kalmaya mahkum edildi :)