Küçük veya sarkmış göğüslere' tunus baklası '

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve Blair Witch tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Blair Witch
  1. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Tunus baklası;
    *göğüslerin gelişmesini sağlamak
    *göğüslerin dikliğini ve dolgunlugunu muhafaza etmek
    *gögüsler dogum,emzirme,yaşlanma gibi sebeblerden dolayı sarkmış, pörsümüş ise yeniden toparlanmasını sağlamaktadır.Ben daha göğüslerim için birkaç kere denemiştim çok uzun süre yapmasamda etkisi olduğunu farkettim göğüslerim daha dik ve sıkı olmuştu faydası olduğunu düşünüyorum umarım ihtiyacı olanlarda faydalanır:dance:
    Hazırlanışı;2 yemek kaşığı tunus baklası unu 1 çay bardağı su ile karıstırılır.Orta ateşte yarım saat kadar pişirilir sonra soğutulur ve soğuk halde memeler üzerine ve bilhassa meme kasları üzerine(kenar çevreler)sıvanır.Yarım saat sonra soğuk suya batırılmış süngerle bu hamur iyice silinir.Bu işleme her ay 6-8 gün aralıklarla devam edilmelidir.Bu arada bilmeyenler için tunus baklasını aktarlardan satın alabilirsiniz.:enbuyukkk:

2. 17 Haziran 2008
  3. Blair Witch

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Ayrıca arkadaşlar tunus baklasının cildi beslediğini,kuvvetlendirdiğini ve sarkmış yüzü toparladığını da okudum aynı tarifi yüz maskesi olarakda kullanabilirsiniza.s

4. 17 Haziran 2008
  5. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki canım sen düzenli ne kadar yaptın ,ve bıraktıktan sonra eski haline geri döndümüyerimseniben

6. 17 Haziran 2008
  7. Blair Witch

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Cnm cok duzenlı yapmadım en fazla 4 kere yapmısımdır ama bir sıkılık oldu tabı bıkac kere yapma ıle buyumesını bekleyemem.Sonradan da bir degısme olmadı etkısını farkettım.Tabı genc oldugum ıcın zaten dik goguslere sahıp oldugum için eski haline donme konusunda bir sey soyleyemicem
    :KK46:Tunus baklası etkisini deri icerisine girerek meme kaslarını geliştirerek gösteriyormus.Bitki yani dogal oldugu için bir zararıda oldugunu dusunmuyorum.Zaten sımdı yaz geldi beklerken usume durumuda olmayacagı ıcın tekrar yapmaya baslamayı dusunuyorum:dance:

8. 18 Haziran 2008
  9. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevabın için teşekkür ederin son bi sorum daha olacak anladığım kadarıyla bu karışımı günde bir kere yapıcaz ve 6 gün ara verip bidaha yapıcaz dimi :uhm:

10. 18 Haziran 2008
  11. Blair Witch

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Yok cnm orasını tam acıklayıcı yasmamısım kusura bakma ayda 6-8 kere yapılcak ara verılerek yani 4-5 gunde bır yapılacak umarım faydasını görürsün:1hug:

12. 18 Haziran 2008
  13. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım inşallah görürüz faydasını bebek emzirdiğim için deformasyona uğradı içi boşaldı sanki hiçbişey fayda etmedi inşallah bu işe yarar yarın deniycem gelişmeleri bildirirm :teselli:

14. 18 Haziran 2008
  15. Blair Witch

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    arceya bence yanında egzersizde yaparsan daha etkili ve cabuk sonuc alırsın örnegin;ellerine ağırlık alıp(ben 1 lıtrelık sasallara su dolduruyorum)kollarını omuz hızasında acarak, dırseklerını bukup kollarını yuze paralel olcak sekılde yanyana getırıp sonra tekrar yanlara acarak yaptıgın egzerısızde göğsün toparlanmasına,gögüs kaslarının gelişmesine faydalı olcaktıryerimseniben

16. 19 Haziran 2008
  17. kxixzxixl_melek

kxixzxixl_melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben dogum yaptım ve hamilelik döneminde asırı büyüme oldu göğüslerimde:KK43: şimdi küçüldü kızım 3.5 yasında aynen tanımladıgınız gibi pörsümüş durumda sizin öneriniz denicem ilk işim gidip tunus baklası almak olucak:):):) umarım işe yarar tsk iiii günler

18. 19 Haziran 2008
  19. yexsxim87

yexsxim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bu tunus baklası unuyla ilgili bi şey sorabilirmiyim?bgn aktarlardan aldım ben bu undan ve bgn ilk denememi yaptım..ancak yarım saat kısık ateşte fln demişsiniz..benım yaptıgım karısıım 5 dk da un helvası kıvamına geldı bnde dha fazla tutmadım ateşte ve snra sogumaya bırakıp uyguladım..acaba kıvamı boyle mı olması gerekıo?bı de rengı sarı gıbı mı? sımdıden teskkurler