Küçükçekmece tavsiye edebileceğiniz dr ve hastane

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve idyl tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : idyl
  1. idyl

idyl Bende Anne Oluyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,

5 haftalık hamileyim alkisalkisalkis . Kendi dr um anadolu yakasında olduğu için acilen Küçükçekmece civarında iyi bir hastane ve doktor bulmam lazım. Tecrübeli arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa çok sevinirim kafamçokkarıştı ..

2. 3 Eylül 2009
  3. idyl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cevap verecek kimse yok sanırım. Neyse Ethica ıncirli. Tahibe hanımdan randevu aldım. Bu forumda okuduğum kadarıyla iyi bi dr muş ve hastane içinde iyi diyorlar.

4. 8 Eylül 2009
  5. idyl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçen cuma gittim Tahibe hanıma. Bu arada kendiside hamile karnı burnunda. Elektriği iyiydi, ama çok fazla sıcaklık alamadım. Ayrıca hastane o kadarda iyi değil. En azından bekleme yerleri muayene odaları çok bakımlı değil. Beni tarttıkları terazi bile sanki 30 yıl öncesinden kalma gibiydi. Cumartesi kontrole gideceğim ama bu arada başka yerler araştırıyorum. Eğer bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Bakırköy-İncirli-Avcılar civarı olabilir.

6. 9 Eylül 2009
  7. idyl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevabın için teşekkürler kopuz. Aslında hastanede muayene olmayı tercih ediyorum. Şöyleki benim hem sgk hem özel sigortam var. Muayeneleri hastanede olunca sgk'dan karşılayabiliyorum böylece özel sigortamın limitini kullanmıyorum ki doğuma her itimale karşı yüksek bi meblağ kalsın. Şimdi rutin kontrollerde bazı testler olucak onlarda baya pahalıymış sanırım. Senin dr. sadece kendi muayenehanesinde çalışıyo acaba?? Belkibazı günler gittiği hastaneler vardır?

8. 9 Eylül 2009
  9. nese.aksu

nese.aksu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 2 çocuğumuda batı bahat hospital da doğurdum. reşat bey doktorumuz aynı zamanda hastanenin sahibi çok güleryüzlü çok ilgileniyor herşeyle ikitellide tavsiye ederim

10. 9 Eylül 2009
  11. idyl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim cevabın için. Bahsettiğin hatane ve doktoruda araştırayım...

12. 9 Eylül 2009
  13. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    slm canım.bende küçükçekmecede oturuyırum...sana doğan hastanesini tavsiye ederim.ben oraya gidicim kısmetse...eltimde orada doğum yaptı çok memnun kaldı hem hastaneden hem doktordan...
    sana doktorun adınıda vereyim serdar bey ve filiz aydın.bu iki doktorda çok iyi...ben filiz aydına gitmeyi düşünüyorum.ssk da geçerli.

14. 9 Eylül 2009
  15. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    hayırlı olsun canım...
    darısı başıma.

16. 10 Eylül 2009
  17. idyl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım. Hakkında hayırlısı olsun. En kısa zamanda sende tadarsın bu duyguyu inşallah...

18. 10 Eylül 2009
  19. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    slm canım...sana bahsettiğim dr.filiz aydın sitede adına konu açılmış gördünmü.