kulak akması neye işaret..................

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ospelias tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ospelias
  1. ospelias

ospelias Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam kızlar. bi kaç gündür oğlumun kulağının aktığını farkettim, bu kulağının ağrıdığınamı yoksa üşütme falan mı var ona mı işaret. bu arada oğlumun hiç bi huzursuzluğu yok, kulağını falan da çekmiyo.doktora götürsem çocuk doktoruna mı, yoksa KBB ye mi götürmeliyim??????
  2. 9 Haziran 2009
  3. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizdede aynı durum var ama ağrısa tepki verir heralde ama bu anlamda bir huzursuzluğu yok.benimde kafamı karıştırıyor bu durum inş normal bişeydir.
  4. 9 Haziran 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    sarı akıntı mı kızlar benim bebeğimdede oluyo arasıra kulak kenarlarında sarı sarı oluyo ama ağrısa çok ağlarlar heralde dimi?
  6. 10 Haziran 2009
  7. Hera

Hera Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    sarı akıntı olması normal o hepimizde oluyor zaten. beyaz akıntı olması kötü o zaman doktora gidilmeli. zaten öyle bi akıntı olsa çocukta durmaz ağrı yapar ve ağlar.
  8. 11 Haziran 2009
  9. hayaletorka

hayaletorka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    akıntı benim bebktedede oluyo normal canım bazı bebeklerin kualğı akar ama devamlı kulağını tutarasa ve tutarken ağlarsa o zaman iltihabı gösterir ama sen genede için rahat olsun istiyosan doktora göster bizim 2 aylıkken akımştı doktora götürüdk oda kbb ye yönlendirdi iltihap çıktı antibiyotik kulalndık geçti allaha şükürler olsun
  10. 12 Haziran 2009
  11. AZRA2009

AZRA2009 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kulağının ağrımaması için akmasının iyi olduğunu söylerler.Asıl akmazsa ağrır derler.Benimde kızımın kulaklarını her sabah temizlerim bakarım gün içinde sarı olur.
  12. 14 Haziran 2009
  13. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    canı m benim bebişinde kulagı akıyordu doktora sordum bişi yok yıkarken su kacırıyorsundur dedi sendede bole bişi olabilir canım dikkat et fark edersin